Poniedziałek, 26 grudnia 2011, 23:45

Timberlake żeni się z Biel!

prawda
fałsz
Timberlake żeni się z Biel!
Justin Timberlake i Jessica Biel podjęli decyzję o zalegalizowaniu swojego związku. To smutna wiadomość dla fanek piosenkarza na całym świecie.

Para oficjalnie była razem od 2007 roku. Nie sposób zliczyć ich rozstań i powrotów, jednak ostatnie poważne rozstanie miało miejsce w marcu mijającego roku. Po raz kolejny weszli do tej samej rzeki we wrześniu i od tego momentu pozostają nierozłączni.

Ponowne zejście się pary nie zostało jednak od razu oficjalnie ogłoszone. Justin i Jessica czekali aż do października zanim ponownie pojawili się razem. Chcieli odczekać i nie dać szansy mediom na ponowne rozpisywanie się o ich burzliwych zerwaniach oraz dawaniu sobie kolejnych szans.

Zaręczyny pary nastąpiły w grudniu, kiedy odbywali wycieczkę do Wyoming. Najwidoczniej Timberlake uznał, że tym razem jest na tyle pewien uczuć swoich i swojej wybranki, że może zaryzykować tak poważny krok.

Można się tylko domyślać napięcia, z jakim wszystkie fanki Justina będą śledzić dalsze losy tej pary. Oczywiście w nadziei na kolejne (i być może ostateczne) rozstanie.

BF

Komentarze

Gość 31 grudnia 2011 20:29
Zartowalam, on jest ryży;|fuj;|a rudy to nie kolor to charakter;|
Gość 31 grudnia 2011 20:28
O nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!