Piątek, 25 stycznia 2013, 14:14

Matka Kim ZNĘCAŁA SIĘ NAD NIĄ, kiedy była dzieckiem!?

prawda
fałsz
Matka Kim ZNĘCAŁA SIĘ NAD NIĄ, kiedy była dzieckiem!?
foto: posh24.com
Amerykanie są w szoku! Na jaw wyszły SKANDALICZNE informacje dyskredytujące głowę rodziny Kardahian - Kris Jenner. Z pamiętników pozostawionych przez jej pierwszego męża Roberta Kardashiana wynika, że matka ZNĘCAŁA SIĘ NAD Kim, kiedy ta była dzieckiem!

Kris Jenner od zawsze miała bardzo ambitne plany dotyczące swojej rodziny. Z pierwszym mężem, Robertem Kardashianem, rozwiodła się w 1990 roku. Później wyszła za gwiazdę sportu, Bruce'a Jennera, z którym ma dwie najmłodsze córki, Kendall i Kylie.

Jak się okazuje powodem rozwodu a ojcem Kim, Khloe, Kourtney i Roberta Juniora mogło być ZNĘCANIE SIĘ NAD DZIEĆMI przez ich matkę! Magazyn Radar opublikował fragmenty pamiętników zmarłego w 2003 roku prawnika. Wynika z nich, że Jenner znęcała się nad swoimi córkami! Ostatnie wpisy, na rok przed rozwodem opisują, jak matka BIŁA I KOPAŁA Kim.

- Kris kopała ją, biła i groziła, że ją zabije! Kim wpadła w histerię i położyła się na podłodze. Kris wykrzyczała jej, że jeżeli nie wstanie, to umrze na tej podłodze - czytamy we fragmencie pamiętnika Roberta Kardashian.

Ani Kris Jenner ani żadna z jej córek nie skomentowały doniesień magazynu Radar. Jednak zaaranżowanie przez Kris porno wideo z udziałem swojej córki i wypromowania za jego pomocą całej rodziny może świadczyć o tym, że miała zapędy do znęcania się nad dziećmi.

Komentarze

Antonina 15 marca 2013 12:12
opuchlizna z tyłka do tej pory jej nie zeszła.
Gość 27 stycznia 2013 15:29
co się dzieje na tym świecie -.-