Środa, 17 października 2012, 13:55

Krupa NAŚMIEWA SIĘ Z PIERSI Muchy

prawda
fałsz
Krupa NAŚMIEWA SIĘ Z PIERSI Muchy
foto: mwmedia.pl
Dbanie o los biednych zwierzątek to chyba tylko przykrywka, bo właśnie wyszło na jaw, jak wredna i zawistna potrafi być Joanna Krupa. Supermodelka, która kreuje się na obrończynię zwierząt, nie potrafi okazać szacunku ludziom!

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Joanna Krupa reklamuje krem "naturalnie powiększający biust". Musieli jej chyba sporo zapłacić za promocję, bo modelka posunęła się nawet do tego, aby OBRAZIĆ ANNĘ MUCHĘ, twierdząc, że jej piersi potrzebują "naprawy" za pomocą owego "kremu-cud".

Modelka zamieściła na Facebooku zdjęcie Anny Muchy, na którym widać jej piersi, i złośliwie je podpisała - Potencjalny klient push-up formula?

Internauci zareagowali natychmiast, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, krytykujących... samą Joannę. Według użytkowników serwisu, modelka jest hipokrytką, bo naśmiewa się z biustu innych, podczas gdy sama posiada SILIKONOWY!

"Odwalcie się od muchy 3/4 kobiet tak zadbanych jak Anka ma własnie takie piersi po urodzeniu dziecka i każdy normalny facet będzie taką kobietę uwielbiał, ona przynajmniej nie opowiada na prawo i lewo o swoich sprawach łóżkowych i o tym jak ma mało seksu" (pisownia oryginalna)

"I to powiedziala silikonowa dupa co pieknie mowi "po polskiemu" :) Gdybys miala cos w glowie to bym ci zasugerowala przemysle co napisalas ale poniewaz akurat twoja glowka swieci pustkami to w takim razie poprostu cie zapytam: Jak wogole ktos z dwoma workami silikonu moze rekalowac produkt do powiekszania biustu??" (pisownia oryginalna)

"Dżoana, tak wyglądają naturalne piersi po porodzie i karmieniu - ale przecież Ty się nigdy o tym nie dowiesz, bo nie masz naturalnych piersi."

"Nie rozumiem tej żałosnej aluzji. Przecież Ania ma bardzo ładne zadbane piersi, w dodatku nie dawno została matką. Wole mieć takie "zwisy" jak ona niż takie dwa rozjechane balony jak Krupa czy Siwiec. Proponuję zająć się czymś pożytecznym zamiast reklamować swoją głupotę.Poza tym Ania jest naturalną piękną Kobietą a nie kolejnym produktem chirurgi plastycznej wystarczy porównać zdjęcia Krupy sprzed 8 lat nie dziwię się że się tak stuningowała dziewczyna"

To tylko niektóre komentarze użytkowników pod adresem złośliwej Joanny. Jak widać promocja w jej wykonaniu nie zawsze musi okazać się sukcesem. "Dżoana" musi się jeszcze dużo nauczyć jeśli chodzi o kampanię reklamową.

foto: Facebook.com

Komentarze

Facet 21 października 2012 16:08
Mucha ma na co zasluguje - futro maniaczka - strenczycielka zwierzat.. coby nie robila i tak dla mnie by wygladala obrzydliwie!