Piątek, 14 września 2012, 12:51

Heidi Klum jest w ZWIĄZKU ze swoim ochroniarzem!

prawda
fałsz
Heidi Klum jest w ZWIĄZKU ze swoim ochroniarzem!
foto: facebook.com
Niedawno pisaliśmy, że Heidi Klum rozwodzi się z Sealem. Piosenkarz oskarżył swoją żonę o romans z ochroniarzem, który pracował dla rodziny. Teraz okazuje się, że to PRAWDA! Heidi jest w ZWIĄZKU z Martinem Kirstenem.

Seal grzmiał w prasie, że nie podoba mu się, że jego żona, z którą jeszcze się nie rozwiódł, już pociesza się w ramionach innego mężczyzny. Modelka postanowiła przyznać się więc do romansu. Heidi w najnowszym odcinku talk show Katie Couric opowiedziała o swoim związku.

- Nie wiem nawet, czy mogę to nazwać już związkiem. To się dopiero zaczęło. Nie wiem, jak się skończy. Znam go od czterech lat i był w naszej rodzinie tak długo. Opiekował się nami, głównie czwórką naszych dzieci. Pomógł nam ogromnie. Ufam mu. Dopiero co poznajemy się od innej strony. Próbuję teraz myśleć o moich dzieciach, uchronić je przed tym wszystkim, co się wokół mnie dzieje – mówi Heidi.

Z jej słów wynika, że romans z Martinem Kirstenem dopiero się on rozpoczął. Z kolei Seal twierdził, że ten związek trwa już długi czas. Komu wierzyć? W końcu piosenkarz miał jakieś podstawy, aby oskarżyć Heidi. Jego przypuszczenia nie wzięły się z niczego.

Komentarze