Środa, 3 października 2012, 13:35

DRAMAT Cichopek! Nie ma STANIKÓW NA JEJ BIUST!

prawda
fałsz
DRAMAT Cichopek! Nie ma STANIKÓW NA JEJ BIUST!
foto: mwmedia.pl
Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się ze światem historią życia i rozwoju swojego... BIUSTU! Aktorka w Super Expressie zrelacjonowała jakie były początki jej kształtnych piersi, jak się rozwijały i rosły. Zwierzyła się również z ciężkich chwil, które ukształtowały jej biust i dzięki którym teraz, jest jaki jest.

Historia życia piersi Kasi Cichopek jest historią wielu kobiet w Polsce. Każda z nich mogła przeżyć coś takiego, każda z nich ma takie doświadczenia, każda z nich może się nimi podzielić. Ale tylko ONA zrobiła to na łamach tabloidu...

Aktorka żaliła się, że nie zawsze było jej łatwo. Przez pół życia nie mogła dobrać sobie odpowiedniego STANIKA! Przez te wszystkie lata jej piersi żyły własnym życiem, nieobleczone w dopasowanych do ich potrzeb biustonosz! Cóż to był za koszmar!

- Miałam duży biust, ale nie było odpowiednich rozmiarówek biustonoszy w sklepach. Wciąż byłam niezadowolona. Miałam kompleks w okresie dojrzewania. Nie miałam tak, że mój biust rósł sukcesywnie. Ja od razu miałam tak, że mój biust był duży. W szkole jest tak, ze chłopcy śmieją się z dziewczyn. Nosiłam duże, obszerne t-shirty, by nie eksponować swoich piersi - wyznaje Cichopek.

Całe szczęście po latach Kasia pogodziła się z faktem, że jej piersi "nie rosły sukcesywnie" i że są duże. Zaakceptowała siebie i swoje ciało w pełni. Nie musi już nosić t-shirtów, żeby ukryć biust.

- Dotykam swojego biustu, układając go w miseczkach, czy wsmarowując kremy. Mam świadomość swojego ciała. Na zajęciach w akademii tańca zauważyłam, że kobiety mają duży problem z dotykaniem się w ogóle, robieniem seksownych ruchów. Na szczęście to powoli się zmienia, uczymy się świadomości - mówi Kasia w Super Expressie.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 4 października 2012 23:28
ahaa
Gość 4 października 2012 15:27
żałosne