Poniedziałek, 1 października 2012, 13:18

Mucha ATAKUJE DZIENNIKARZA!

prawda
fałsz
Mucha ATAKUJE DZIENNIKARZA!
foto: mwmedia.pl
Anna Mucha chyba nie przewidziała konsekwencji swoich działań. Aktora mocno promowała się w czasie ciąży oraz zaraz po niej. Zapewne miała nadzieję, że media, żywo zainteresowane dzieckiem przyczynią się do wzrostu jej popularności. Teraz jednak jest już rozdrażniona ciągłym pytaniami o swoją córką. Ostatnio, z tego powodu ZAATAKOWAŁA DZIENNIKARZA.

Anna Mucha chyba nie do końca jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Początkowo wszędzie chwaliła się swoją ciążą, a potem malutką Stefanią. Teraz jednak, gdy dziennikarze pytają ją o dziecko, aktorka staje się niezwykle nerwowa i poirytowana. Czyżby bolało ją, że media okazują większe zainteresowanie malutką Stefanią, niż powrotem Muchy do pracy?

W wywiadzie z wp.tv Mucha pokazała, że nie ma już ochoty opowiadać o macierzyństwie. Dziennikarz zapytał ją, jak przygotowywała się do roli w spektaklu Single i remiksy, gdzie gra singielkę, w rzeczywistości będąc matką. Aktorka nie wytrzymała i wybuchła:

- Co wyście się tak uparli? Czy ja cię pytam o twoje związki i relacje rodzinne? Praca to praca, dziecko to dziecko, stop, koniec! Nie ma pytań o dziecko, dość, wkurzyłam się. Kolejny dziennikarz, który do mnie przychodzi i o dziecko pyta. Dziecko siedzi w domu! - zaatakowała dziennikarza.

Nie da się ukryć, że Mucha jest już nieco przewrażliwiona na tym punkcie. Pytanie bowiem w gruncie rzeczy dotyczy jej kariery, a nie tego, jak zajmuje się dzieckiem. Ale jak widać, aktorka jest chyba przekonana o tym, że dziennikarze pytają ją tylko i wyłącznie o to... jakby nie było innych tematów.

Komentarze