Piątek, 28 września 2012, 11:20

W wieku 14 LAT MIAŁAM 10 KOCHANKÓW!

prawda
fałsz
W wieku 14 LAT MIAŁAM 10 KOCHANKÓW!
foto: enjoythepics.com
Była jurorka brytyjskiej edycji X Factor, piosenkarka i gwiazda sekstaśmy Tulisa Contostavlos napisała swoją autobiografię. Przy okazji promocji książki wyznała, że w wielu 14 lat MIAŁA JUŻ 10 KOCHANKÓW!

Szokujące wyznanie miało chyba zachęcić do kupienia autobiografii gwiazdy domowego porno. Żeby podsycić atmosferą Tulisa dodała również, że jako nastolatka brała narkotyki, piła i miała problemy z policją. Jeśli przeanalizować jej drogę do show biznesu - nie ma się czemu dziwić.

Tulisa wypłynęła w branży w niemal klasyczny już sposób - wydała debiutancka płytę, a niewiele później ujawniono jej seks wideo. Skandal zapewnił jej popularność, a kilka kolejnych sprawiło, że media nie przestawały o niej mówić. Tulisa zasiadała nawet w jury programu X Factor. Twierdziła, że jest "mentorką", która pomoże wybić się młodym artystom... Ciekawe, czy wszystkim zaleca swój sposób na sukces?

Obecnie piosenkarka intensywnie promuje swoją autobiografię. Przy okazji wyznaje, że w wieku 14 lat miała już 10 KOCHANKÓW.

- W wieku 14 lat miałam już ponad 10 kochanków. Facetów z którymi uprawiałam seks musiałabym liczyć na palcach rąk i nóg. Większość z tych przygód miałam między 14. a 17. rokiem życia. To było dużo, nawet jak na tamten czas i środowisko, w którym się obracałam - mówi.

Jak widać Tulisa to idealny materiał na gwiazdę. Szkoda tylko, że w jej "twórczości" nie zmieścił się talent...

foto: mrpaparazzi.com


foto: Twitter

Komentarze

Gość 28 września 2012 12:01
Naprawdę bardzo mi przykro