Środa, 26 września 2012, 12:54

Imprezuje z Włodarczyk, a jego dzieci cierpią!

prawda
fałsz
Imprezuje z Włodarczyk, a jego dzieci cierpią!
foto: mwmedia.pl
Zanim Agnieszka Włodarczyk związała się z Mikołajem Krawczykiem praktycznie żadna impreza nie mogła się bez niej odbyć. Aktorka pokazywała się wszędzie tam, gdzie mogli ją sfotografować fotoreporterzy. Odkąd jednak "ciała astralne" są razem rzadko można było ich spotkać na oficjalnych premierach. Czyżby WSTYDZILI SIĘ POKAZYWAĆ PUBLICZNIE?

Wygląda na to, że Włodarczyk i Krawczyk nie chcieli pokazywać się publicznie. Udzielili jedynie obszernego wywiadu Vivie, w którym stwierdzili, że są "ciałami astralnymi napędzanymi energią kulistą". Od tamtej pory słuch o nich zaginął. Być może PARA WSTYDZIŁA SIĘ POKAZYWAĆ PUBLICZNIE z obawy przed linczem, który mógłby spotkać Mikołaja za opuszczenie swoich dzieci.

W końcu jednak potrzeba zaistnienia w świecie show biznesu zwyciężyła. Aktorzy przyszli razem na premierę nowego serialu Canal+ Misja Afganistan. Uśmiechnięci pozowali fotografom, podczas gdy Aneta Zając, sama zmaga się z chorobą swoich dwóch synków i z ich rehabilitacją. Krawczyk całkowicie wyparł się swoich dzieci, porzucając je tak, jak porzucił ich matkę.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

gość 28 września 2012 14:43
bojkot filmów z nimi?