Wtorek, 9 października 2012, 14:04

Myślę, że JESTEM GŁUPIA. Dobrze myśli?

prawda
fałsz
Myślę, że JESTEM GŁUPIA. Dobrze myśli?
foto: mwmedia.pl
Fala krytyki jaka spadła na Małgorzatę Rozenek chyba podcięła jej nieco skrzydła. Prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu zaczęła bowiem gęsto tłumaczyć się w mediach ze swoich wpadek.

Małgorzata Rozenek próbuje zachować twarz i udziela wywiadów komu tylko może, by ratować swój wizerunek. Po doniesieniach, które pokazały, że idealna gospodyni OSZUKUJE WIDZÓW SWOJEGO PROGRAMU Rozenek postanowiła pokazać w mediach, że jest zwykłą kobietą.

W programie Piotra Najsztuba wyznała na przykład że... "nie jest perfekcyjną panią domu, ale bardzo by chciała". Skoro tak jest, to dziwią jej poprzednie wypowiedzi, w których twierdziła, że MYJE WANNĘ O 2 NAD RANEM!

Rozenek tak plącze się w swoich "zeznaniach", że już sama nie wie, co jest prawdą. Stres związany z koniecznością wymyślania coraz to nowych wymówek dopadł ją w najmniej oczekiwanym momencie. Podczas rozmowy z Najsztubem perfekcyjna gospodyni załamała się i przyznała, że JEST GŁUPIA!

- Nie uważam, że jestem perfekcyjna, ale chciałabym być. Bardzo często myślę, że jestem głupia - powiedziała Rozenek.

Czyżby medialna krytyka tak bardzo na nią wpłynęła, że Małgosia całkowicie się załamała i straciła wiarę w siebie i swój program? A może po prostu zdała sobie sprawę, że głupio robi OSZUKUJĄC WIDZÓW i udając kogoś, kim nie jest?

Komentarze