Piątek, 12 października 2012, 12:32

Perfekcyjna Pani Domu UCZYŁA SIĘ SPRZĄTAĆ NA KURSACH!

prawda
fałsz
Perfekcyjna Pani Domu UCZYŁA SIĘ SPRZĄTAĆ NA KURSACH!
foto: mwmedia.pl
W tabloidach pojawiły się kolejne doniesienia na temat Małgorzaty Rozenek i jej wiarygodności w programie "Perfekcyjna Pani Domu". Jak się okazało, idealna gosposia UCZYŁA SIĘ SPRZĄTAĆ NA PROFESJONALNYCH KURSACH! Czyżby Rozenek nie wyniosła z domu podstawowych "technik" sprzątania?

To przerasta już ludzkie pojęcie! Wygląda na to, że zanim Małgorzata Rozenek zaczęła prowadzić program, w którym uczy, jak zostać perfekcyjną panią domu NIE WIEDZIAŁA NAWET JAK TRZYMAĆ SZMATKĘ DO ŚCIERANIA KURZU! Najwidoczniej Małgosia nie pomagała mamie w utrzymaniu porządku w domu, bo SPRZĄTANIA UCZYŁA SIĘ PRZED PROGRAMEM, NA SPECJALNYCH SZKOLENIACH!

Jak się okazuje TVN zatrudnił konsultantkę trenerkę i szkoleniowca z bydgoskiej firmy Cleaning Consulting. Jolanta Sergot-Kowalska jest pomysłodawczynią większości sposobów na efektywne sprzątanie, które prezentuje na wizji "perfekcyjna gosposia". Trenerka "utrzymania czystości" w branży działa już od 20 lat! Wydała nawet swoją książkę.

To jeszcze nie wszystko! Stacja zapłaciła Sergot-Kowalskiej 30 tysięcy złotych miesięcznie za to, żeby nauczyła Rozenek sprzątać! Podobno przed każdym odcinkiem spotykała się Małgosią i omawiała, co będzie w programie.

Po tym, jak widzowie dowiedzieli się, że willa Rozenek nie jest jej własnością i została jedynie WYNAJĘTA NA POTRZEBY PROGRAMU, a sama Małgosia PIJE, PALI, PRZEKLINA i na dodatek KORZYSTA Z POMOCY SPRZĄTACZKI zaczęli mocno wątpić w wiarygodność jej programu. Teraz, gdy na jaw wyszła informacja, że idealna gospodyni tak naprawdę jest niezaradną celebrytką, która potrafi się tylko ładnie uśmiechać i przechodzić kolejne operacje plastyczne, z pewnością poczują się OSZUKANI. Przez to program może stracić widzów.

foto: czystosc.org

Komentarze