Niedziela, 11 grudnia 2011, 19:38

Nergal znów w SZPITALU!!!

prawda
fałsz
Nergal  znów w SZPITALU!!!
foto: mwmedia.pl
Białaczka Nergala do dzisiaj odbija się echem w świecie mediów. Pomimo iż Adam Darski najgorsze ma już za sobą, znowu pojawił się w Klinice Hematologii i Transplantologii! Dlaczego lider grupy Behemoth wrócił do szpitala? Czy zapowiada się ciąg dalszy walki Darskiego o życie?


Otóż Adam zawitał w szpitalu, ponieważ nie zapomina o ludziach, którzy nadal cierpią i borykają się z białaczką w szpitalach, z dala od ciepła rodzinnego, domowego zacisza i normalnego życia...

W niedzielne popołudnie wizytę Nergala w szpitalu emitowała stacja TVN24, prezentując materiał o chorej pani Wiesławie, która czeka na przeszczep i z tęsknotą wspomina radosne chwile ze swoimi małymi dziećmi, które nie mogą jej teraz nawet odwiedzić.

Nergal apelował do telewidzów o wsparcie dla chorych, opowiadając o własnych odczuciach po rozmowach ze stałymi bywalcami klinik:

„Rozmowa kilkuminutowa z facetem, który był w takiej samej sytuacji i już teraz jest wszystko okay, taki kop i energetyczne doładowanie motywacji. Kilka słów to dużo dla takiej osoby”.

Sądzisz, ze jego odezwa będzie miała jakikolwiek wydźwięk? Jak oceniasz jego postawę w stosunku do chorych?

A.

Komentarze

pawka 12 grudnia 2011 20:30
nie mów tak o mim Nergalq!
Gość 12 grudnia 2011 19:39
chuj z tym pojebem niech zdechnie
Gość 11 grudnia 2011 20:53
dobrze ze ich wspiera
Gość 11 grudnia 2011 20:53
ja tez ale widzialam te wypowiedz w tvn i cytat się zgadza - nergal wypowiada sie w sposob na bardzo niskim poziomie
Gość 11 grudnia 2011 19:43
i za to go cenie!