Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 12:57

Co łączy Olę Szwed i Michała Piróga?

prawda
fałsz
Co łączy Olę Szwed i Michała Piróga?
foto: mwmedia.pl
Mimo że Michał Piróg otwarcie przyznał się do bycia homoseksualistą, to jego zachowanie może poddawać w wątpliwość prawdziwość tych słów. Być może celebryta tylko udaje zmianę orientacji seksualnej? Podczas ostatniej imprezy nie odstępował bowiem na krok pięknej Oli Szwed!

O tym, że tych dwoje żywi do siebie cieplejsze uczucia mogliśmy przekonać się podczas IV Parady Labradorów Velvet, która odbyła się 26 sierpnia 2012 r. w ramach programu „Pomóżmy Razem”.

Michał i Ola nie tylko wspólnie spędzali czas, ale również nie odstępowali siebie na krok! Wszędzie chodzili razem ze swoimi pupilami, pozowali fotografom i okazywali sobie dużo zainteresowania. Rozmawiali, uśmiechali się i wciąż starali się być blisko siebie. Czy takie zachowanie świadczy o tym, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń?!

Czyżby Michał tylko udawał homoseksualistę?! Czy wciąż pociągają go piękne kobiety? Zobaczcie sami!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

mimi 3 września 2012 12:19
Jeśli odnosisz się do artykułu to znaczy, że go nie zrozumiałaś. Autor sugeruje, że Piróg udaje geja. Nie mógł więc przestać nim być bo nigdy nim nie był...
Majka 1 września 2012 18:49
Nie wiem co za pisowcy i prawicowcy piszą takie pierdoły,ale Michał nie przestał byc gejem bo orientacja nie jest wyborem,to,że jest homo nie oznacza że nie może przyjaźnić się z kobietą . Jesteście bandą homofobów debili i kretynów ten pod spodem tez.
Gość 1 września 2012 16:57
Ja gdybym był gejem, też stałbym się hetero na widok takiej ślicznej dupeczki :D