Sobota, 8 września 2012, 16:00

Doda ZAZDROSNA o Siwiec!

prawda
fałsz
Doda ZAZDROSNA o Siwiec!
foto: mwmedia.pl
Wygląda na to, że Dodzie nie podoba się zainteresowanie, które media okazują Natalii Siwiec. Piosenkarka radzi celebrytce, żeby wykorzystała swoje pięć minut, bo za ROK NIKT NIE BĘDZIE SIĘ NIĄ INTERESOWAŁ.

Czyżby przez Dodę przemawiała zazdrość? Bo jak inaczej zinterpretować słowa piosenkarki. Zapewne Doda jest wściekła, że media więcej uwagi poświęcają wschodzącej gwieździe show biznesu - Natalii Siwiec - niż jej.

- Jestem w show-biznesie kilkanaście lat, były i będą takie sytuacje, ponieważ ludzie są żądni nowych twarzy, ale to wszystko bardzo szybko mija. Jeżeli ktoś ma te kilka sekund, to powinien to wykorzystać, bo wiadomo, że już nikt nie będzie się nią interesował za rok - mówi piosenkarka w rozmowie z Wirtualną Polską.

W słowach Dody niemalże słychać zawiść, jaką żywi do Natalii. Porównuje ją nawet do... Jolanty Rutowicz ! Choć jasne jest, że Siwiec ma o wiele więcej zalet niż ona.

- Była Jolanta Rutowicz, były inne osoby. To jest urok show biznesu, że pojawiają się nowe twarze, żeby za chwilę zniknąć. No jest to taka rotacja. Niestety show-biznes jest brutalny - dodaje.

Sam fakt, że Doda wróży Siwiec szybkie zakończenie przygody z show biznesem jest trochę dziwny, bo trzeba przyznać, że celebrytka idzie jak burza. Odkąd zdobyła popularność na stadionie podczas Euro pojawia się niemal na wszystkim imprezach. Widocznie Doda zazdrości koleżance takiej popularności.

foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze