Poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 15:55

Nie spadłam z nieba piękna, cudowna. Musiałam pomóc naturze!

prawda
fałsz
Nie spadłam z nieba piękna, cudowna. Musiałam pomóc naturze!
foto: mwmedia.pl
Wszystko wskazuje na to, że Natalia Siwiec zamierza nieco dłużej pozostać w polskim i zagranicznym show biznesie. Najwidoczniej modelce spodobało się bycie Miss Euro 2012, a co za tym idzie bycie sławną, choć w wywiadach zapewnia, że nie do tego dążyła.

- Nigdy nie było to moim celem, by być celebrytką, ale jest to bardzo sympatyczne uczucie. Z tym się wiąże wiele niefajnych rzeczy, ale i fajnych. Skupiam się na tych fajnych, jak na przykład zaproszenie, żeby wręczyć nagrodę najlepszemu artyście roku - mówi świeżo upieczona celebrytka w wywiadzie dla wp.tv

Oprócz tego przyznaje, że musiała dopomóc swojej urodzie, by wyglądać dziś tak seksownie.

- Ja jestem super szczerą dziewczyną i niczego się nie wstydzę. W naszym show biznesie brakuje kogoś, kto po prostu jest super szczery. Wszyscy ukrywają przeróżne rzeczy i ja akurat nie mam nic do ukrycia. Jestem osobą taką, jak wiele innych i się tego zupełnie nie wstydzę - ocenia Natalia.

I po chwili dodaje czego dokładnie się nie wstydzi.

- Nie spadłam z nieba piękna, cudowna, tak jak wiele dziewczyn. Musiałam troszkę pomóc naturze tak, jak chciałam i po prostu to zrobiłam. Nie wstydzę się tego - mówi.

Szkoda tylko, że Natalia nie wyjawiła swojego pomysłu na to, jak zamierza zaistnieć w polskich mediach na dłużej, bo na razie wszystko zawdzięcza jedynie swojej urodzie, a ta, jak wiadomo przemija.

Komentarze

Gość 4 lutego 2013 03:17
Fuckable ;D
Marynia 3 lutego 2013 13:50
obrzydliwa jest ....
Gość 22 sierpnia 2012 15:44
ruchałbym