Czwartek, 12 lipca 2012, 15:30

Rihanna wygląda coraz gorzej!

prawda
fałsz
Rihanna wygląda coraz gorzej!
foto: twitter.com
Barbadoska piosenkarka, Rihanna, należy, a raczej należała do najpiękniejszych kobiet w show biznesie. Niestety, alkohol, narkotyki i ciągłe imprezy, z których Riri nie zrezygnowała, doprowadziły do tego, że wygląda koszmarnie!

Barbadoska, na jednym z portali społecznościowych, zamieściła ostatnio bardzo niepokojące zdjęcia. Wychudzona piosenkarka wygląda jak żywy zombi. Niestety, tragiczny wygląd to nie największy problem wokalistki. Fotka przedstawia Riri trzymającą w ręku butelkę piwa. Wygląda na to, że celebrytka nie wyciągnęła wniosków po tym, jak wylądowała w szpitalu i dalej pije i imprezuje ile się da.

Rodzina i przyjaciele wielokrotnie próbowali pomóc Rihannie, ale ich starania nic nie pomogły. Celebrytka wpadła w nałóg i pomóc jej może tylko specjalista. Problem w tym, że Riri musi sama się zgłosić do poradni, a to graniczy z cudem.

Jeśli gwiazda dalej będzie tak postępować, w końcu jej organizm nie wytrzyma i może to się skończyć naprawdę tragicznie!

Miejmy nadzieje, że Rihanna zmądrzeje i zacznie leczenie, zanim będzie za późno!

foto: twitter.com


foto: twitter.com

Komentarze

Gość 2 listopada 2012 23:45
Ciekawe jak wy wygladacie na kacu...
Gość97 3 sierpnia 2012 18:40
Zmyła makijaż i od razu gorzej ;)
Gość 23 lipca 2012 22:34
Ciekawe jak Wyglądacie bez makijazu....ludzie to załosne puszczac takie głupie plotki..noooo TRAGEDIA BO MA PIWO!!!!!LUDZIE ZAMKNIJCIE JĄ BO PO JEDNYM PIWIE ZROBI KOMUS KRZYWDE!!!-.- trzymajcie mnie...jest pełnoletnia więc moze sie napic...
Gość 17 lipca 2012 21:03
chyba ćpuna nie widzieliście
Gość 12 lipca 2012 20:37
za duzo kaski i w główce sie poprzewracało
Gość 12 lipca 2012 20:19
wygląda jak ćpunka!