Środa, 7 grudnia 2011, 12:54

Zmienia dziewczyny jak rękawiczki

prawda
fałsz
Zmienia dziewczyny jak rękawiczki
foto: mwmedia.pl
Paweł Staliński nie przywiązuje się do swoich partnerek. Po zakończeniu 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" syn Doroty Stalińśkiej był w związku z Pauliną Biernat. Teraz okazuje się, że ta "miłość" nie przetrwałą zbyt długo.

Mimo że Staliński z Pauliną nie tańczył, podobno dzięki programowi zbliżyli się do siebie i zaraz po jego zakończeniu ogłosili, że są parą od początku trwania show. Jeszcze w maju tego roku wiadome było, że Staliński i Biernat są razem, jednak od Polskiej Nocy w Cannes nie poszli już razem na żadną imprezę.

Teraz okazuje się, że tancerka nie jest chyba odpowiednią partią dla Stalińskiego. Na początku grudnia syn aktorki wybrał się bowiem do Paryża, lecz to nie z Pauliną, a z.....Izabelą Janachowską przechadzał się po mieście zakochanych.

W trakcie trwania programu Staliński przekonywał, że z partnerką nie łączy go żaden romans, co powtórzył w programie "Między kuchnią, a salonem":

Z Izą mieliśmy taką bardzo partnerską i fajną relację. Na pewno nie w stronę romansu.

No cóż, teraz Staliński może sobie takie wyznania między bajki włożyć, bo któż inny, jak nie Izabela w jego objęciach spacerowała po paryskich ulicach.

A według Was, która z tancerek bardziej pasuje do Stalińskiego? Dobrze zrobił rozstając się z Pauliną?

foto: mwmedia.pl

Komentarze