Środa, 7 grudnia 2011, 12:34

PORAŻKA "X Factor 2". Na CASTINGU pustki!

prawda
fałsz
PORAŻKA "X Factor 2". Na CASTINGU pustki!
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Wszystko wskazuje na to, że "X Factor" powoli traci zainteresowanie nie tylko widzów, ale również uczestników. Na castingach do drugiej edycji programu pojawiło się bowiem niewiele osób.

W porównaniu do "Must Be The Music", do którego na casting w Bydgoszczy wybrało się prawie 3 tysiące osób, show z Wojewódzkim, Sablewską i Mozilem wypada bardzo biednie. Na castingu do "X Factor 2" pojawiło się bowiem zaledwie.....300 osób! Z czego niektórzy rozmyślili się w trakcie.

Uczestnicy relacjonują, że rozdano niewiele numerków osobom, które przyszły na casting, z czego w połowie niektórzy po prostu zrezygnowali. Popołudniu chętnych do przesłuchań nie było już wcale.

Na cóż, najwidoczniej producenci przeliczyli się, co do popularności ich show. Być może ludzie widzą, że udział w tym programie nie przekłada się na faktyczne zaistnienie na scenie muzycznej. "Kariery" Michała Szpaka i Gienka Loski dobitnie o tym świadczą.

A Wy, gdybyście mieli wybierać, to gdzie zgłosilibyście się na casting. Do "X Factor", czy "Must Be The Music", a może do "The Voice of Poland"?

foto: Paweł Wrzecion/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 22 grudnia 2011 13:29
must be the music, albo the voice of poland, tam chociaż nie podpisuje sie durnego kontraktu ze stacje-_-
Gość 14 grudnia 2011 17:04
jeden chłam
Gość 11 grudnia 2011 17:15
Oczywiście Must be the music albo mam talent
Gość 8 grudnia 2011 23:14
X FACTOR