Poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:37

Janachowska na okładce pisma dla panów

prawda
fałsz
Janachowska na okładce pisma dla panów
Izabela Janachowska pojawiła się ostatnio na okładce „Maxime”. Tancerka znana z tego, że w „Tańcu z gwiazdami” towarzyszyła między innymi Radosławowi Majdanowi, Przemysławowi Salecie oraz Pawłowi Stalińskiemu.

W ostatniej edycji Janachowska była partnerką Zbigniewa Urbańskiego:Dodajmy, że ostatnia sesja jest już drugą rozbieraną w karierze Izy. Na początku ubiegłego roku pojawiła się już na łamach „Playboya”.Możecie sami porównać obie okładki. Nam osobiście wydaje się, że w „Playboyu” Janachowska była sfotografowana w dużo bardziej subtelny sposób. Zdjęcia miały też podkreślać jej taneczną profesję. Na najnowszej okładce wydaje się być odrobinę wulgarna, te zdjęcia są bardziej dosłowne. Osobiście wolimy jednak subtelny erotyzm „Playboya”.

Tancerze wypromowani w show TVN-u szukają sposobów, aby pozostać w mediach. „TzG” jest utrzymywany na antenie chyba tylko dlatego, że władze stacji nie wpadły na pomysł, co mogłoby zastąpić tak ogromną produkcję. Obsada jest zmuszona teraz liczyć na siebie i własną kreatywność w budowaniu swojej kariery.

Oceńcie sami, czy podoba Wam się sposób, w jaki robi to Izabela?

BF

Komentarze

Gość 27 września 2012 06:04
fuuu...
Gość 13 lutego 2012 20:22
przestancie pokazywac te puste dziewuchy!!!
Gość 13 lutego 2012 20:20
Lafirynda,zadufana w sobie,tylko nie wiem z jakiego powodu.bo nic sobą nie reprezentuje!!
Gość 13 lutego 2012 20:17
a co tu jest do podobania?Następna co z cycami gołymi lata,to ci dopiero kariera!!Takich jak ona to u nas na pęczki,nie tylko na sztuki!!