Środa, 4 lipca 2012, 14:30

Madonna to satanistka i wiedźma?

prawda
fałsz
Madonna to satanistka i wiedźma?
foto: facebook.com
Słynna amerykańska piosenkarka, Madonna, już niebawem odwiedzi Rosję. W sierpniu, ma się tam odbyć jeden z największych jej koncertów. Niestety część rosyjskiego społeczeństwa, a ściślej, prawosławni duchowni, nie zgadzają się na występ kontrowersyjnej artystki.

Całe zamieszanie spowodowane jest tym, że Madonna zapowiedziała protest w obronie promocji homoseksualizmu. Poinformowała oczywiście o swoich zamiarach, prezydenta-elekta Władimira Putina.

„Przyjadę do Petersburga, by stanąć w obronie społeczności homoseksualnej i dodać siły i inspiracji każdemu, kto jest lub czuje się prześladowany. Zawsze walczę o wolność. Nie odwracam się od problemów. Wypowiem się podczas mojego koncertu przeciwko temu śmiesznemu i ohydnemu prawu".

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko! Im bliżej koncertu, tym głośniej protestują przeciwnicy Madonny, oskarżając ją o spisek z szatanem

Nie chcemy w Rosji satanistki i wiedźmy. Już czas, aby powstrzymać eksport [ze Stanów Zjednoczonych] do naszego kraju wszelkiego rodzaju szmiry i obrzydliwości”.

Jak sądzicie, czy koncert Madonny odbędzie się? Swoją drogą, nie ma co się dziwić rosyjskim duchownym. Przypomnijmy, Madonna podczas jednej z ostatnich tras koncertowych, wystąpiła w koronie cierniowej, a piosenki wykonywała wisząc na krzyżu.

I co Wy na to?

foto: materiały prasowe


foto: materiały prasowe

Komentarze

Gość 29 lipca 2013 11:05
Madonna nie jest wieźdzmą tylko "satanistką". Słowiania mają wiedźmy. Przez katolików Wiedźma kojarzy się z czymś złym. Zniszczyli naszą kulturę. Wiedźma ta co wie więcej niż przeciętnni ludzie. Była szanowana i do niej ludzie szli po pomoc w różnych sprawach także ale i nie tylko poprawy zdrowia czy wyleczenia. Wiedźma była/jest pozytywną postacią a nie splugawioną przez katalików
Gość 18 września 2012 12:45
polecam chomik BAWZ jak ktoś nie wierzy Madonna to illuminati
ja 8 lipca 2012 13:03
przesadzają jak zwykle...
Bitch please 5 lipca 2012 18:39
och nieeee...Madonna zaraz zacznie jeść koty O_o
aas 5 lipca 2012 09:35
chyba was poje*ało