Środa, 4 lipca 2012, 10:00

Carla Bruni w ciąży!

prawda
fałsz
Carla Bruni w ciąży!
foto: blogspot.com
Była modelka i żona byłego prezydenta Francji, Carla Bruni, spodziewa się trzeciego dziecka. Była pierwsza dama ma już dwie pociechy. Jej najmłodsza córeczka Guilię, przyszła na świat w listopadzie 2011. 45-letnia celebrytka, nie chciała czekać zbyt długo na drugie dziecko, dlatego wspólnie z mężem podjęła decyzję o kolejnej ciąży.

Francuska prasa aż huczy o zaokrąglonym brzuszku żony Nicolasa Sarkozy. To cudowna wiadomość, z której najbardziej cieszą się przyszli rodzice. Carla wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że zawsze marzyła o licznej rodzinie i jak widać, celebrytka robi wszystko żeby tak było.

Niestety dojrzały wiek byłej pierwszej damy, budzi ogromny niepokój. Już przy ostatniej ciąży, Carla musiała szczególnie na siebie uważać i często odwiedzać lekarzy. Miejmy nadzieje, że tym razem obejdzie się bez większych komplikacji, a przyszły potomek pary prezydenckiej przyjdzie na świat cały i zdrowy.

Jeśli francuska prasa nie kłamie, będzie to trzecie dziecko Carli Bruni i piąte Nicolasa Sarkozy'ego. Przypomnijmy, były prezydent ma już trzech synów z poprzednich małżeństw, a Bruni jednego, natomiast nienarodzony potomek, będzie drugim wspólnym dzieckiem szczęśliwej pary prezydenckiej.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

foto: philly.com


foto: blogspot.com

Komentarze