Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 14:00

Wojewódzki w nowym PORSCHE! Wypożyczone czy kupione?

prawda
fałsz
Wojewódzki w nowym PORSCHE! Wypożyczone czy kupione?
foto: facebook.com
Zapalony miłośnik motoryzacji, Kuba Wojewódzki, pochwalił się kolejną luksusową zabawką w swojej kolekcji. Ostatni nabytek celebryty, to nowiutkie Porsche Cayenne, warte nawet 600 tysięcy złotych!

Trzeba przyznać, ze Kuba ma gust! Zastanawia nas jedno, czy owe auto jest naprawdę własnością celebryty, czy zostało tylko wypożyczone? Przypomnijmy, że ostatnio głośno było o tym, że Kuba chwali się luksusowymi autami, które tak naprawdę nie są jego własnością. Czyżby miłośnika czterech kółek nie było stać na taką wystrzałową brykę?

Niemieckie auto to pierwszy samochód z silnikiem V8. Jest połączeniem rekreacyjno-sportowego auta z samochodem terenowym.

Wojewódzki oczywiście musiał pochwalić się nowiutkim Porsche. Podczas finałowego odcinka programu „X Factor”, gdzie jest jednym z jurorów, żartobliwie oznajmił, że „jest singlem i ma dwa samochody”. Czyżby Kuba chciał zareklamować się jako „facet do wzięcia” i to nie byle jaki, bo z dwoma samochodami?

Jak sadzicie, czy Wojewódzki poderwie jakąś kobietę na brykę? Czy nie ma szans i nawet Porsche mu nie pomoże?

foto: porsche.pl


foto: porsche.pl


foto: porsche.pl


foto: porsche.pl


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 6 czerwca 2012 09:53
A na starośc,która się niechybnie zbliża zostanie mu przegląd swojej szafy,najlepszy sprzet AGD,auta,kosmetyki....I co z tego???A no nic...po prostu dom starców i basta!
Gość 4 czerwca 2012 18:45
znowy wynajoł sobie auto i się chwali...taki z niego celebryta,....buahahaha