Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 11:00

Dawid Podsiadło zwycięzcą "X Factora"!

prawda
fałsz
Dawid Podsiadło zwycięzcą "X Factora"!
foto: facebook.com
W sobotę zakończyła się druga edycja programu "X-Factor". Jak przystało na finałowe show, nie mogło zabraknąć licznych atrakcji i niespodzianek. O główną nagrodę walczyli: „The Chance”, Marcin Spenner oraz Dawid Podsiadło.

Na początku, zaprezentowali się sami jurorzy, Czesław Mozil grał na akordeonie, Kuba Wojewódzki na gitarze, a Tatiana Okupnik śpiewała. To był rewelacyjny występ, zwłaszcza dla byłej wokalistki zespołu „Blue Cafe”, która olśniła nie tylko wokalem, ale również seksownym wyglądem.

W pierwszej części, uczestnicy muzycznego show zaprezentowali po dwie piosenki, a potem każdy z nich zaśpiewał w duecie z zaproszoną gwiazdą. Na scenie "X Factora" pojawiła się Katie Melua, Amy McDonald oraz grupa Brainstorm.

Konkurencja była bardzo duża. Finaliści programu, wykazali się wielkim talentem i ogromnym zamiłowaniem do muzyki. Każdy z jurorów miał swojego faworyta, ale ostateczny głos mieli jak zawsze widzowie. I tak, najwięcej głosów zdobył podopieczny Tatiany Okupnik – Dawid Podsiadło.

Zwycięzca drugiej edycji "X Factora", to tegoroczny maturzysta, pochodzący z Dąbrowy Górniczej. Dawid już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Jako 8-latek uczestniczył w szkolnych przedstawieniach i konkursach, odnosząc same sukcesy. Absolwent szkoły muzycznej, planuje zdać na wydział jazzu na Akademię Muzyczną. Dawid uczy się także śpiewu w MOPT'cie i szkole muzycznej w chórze.

Cichy i skromny chłopak nazywany przez jurorów „wokalnym iluzjonistą”, podbił już serca milionów nastolatek. Ciekawe, czy utalentowany Dawid odniesie sukces w polskim show biznesie? Podoba Wam się zwycięzca drugiej edycji X Factora?

Początkującemu artyście życzymy samych sukcesów na scenie!

foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 6 czerwca 2012 15:40
Kuba gral na perkusji ; / nie gitarze...