Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 12:00

Doda z CZASZKĄ na głowie!

prawda
fałsz
Doda z CZASZKĄ na głowie!
foto: mwmedia.pl
2 czerwca ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Hasłem tegorocznej manifestacji było: "Po Prostu Równość". Jak co roku środowisko LGBT wyraża w ten sposób, swój sprzeciw wobec homofobii oraz dyskryminacji mniejszości seksualnych w polskim społeczeństwie.

Po warszawskich ulicach maszerowało ok. 4 tysiące ludzi. Nie byli to tylko geje i lesbijki, ale również całe rodzin z małymi dziećmi. Jak zawsze było kolorowo: tęczowe flagi, drag queens oraz platformy z głośną muzyką.

Główną atrakcją był udział znanej piosenkarki, Dody, która jak zawsze szokuje dziwacznym strojem. Celebrytka tym razem, wystąpiła w kusym stroju, odsłaniającym pośladki i piersi, a na głowie zamiast korony, miała ogromną czarną czaszkę. Wyglądała naprawdę komicznie! Kontrowersyjna wokalistka u boku swojego przyjaciela „Dżagi”, bawiła się rewelacyjnie. Na rozpoczęcie kolorowej uroczystości, Doda wykonała specjalnie przygotowaną piosenkę „Twa energia”, która została ogłoszona oficjalnym hymnem manifestacji.

Na paradzie nie mogło zabraknąć również znanych polityków. Pojawił się między innymi: Ryszard Kalisz, Janusz Palikot, Robert Biedroń, Anna Grodzka i Piotr Guział, burmistrz Ursynowa.

Co sądzicie o dziwacznym kapeluszu Dody? Podobał Wam się? A może uważacie, że to totalna porażka, a piosenkarka robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 12 czerwca 2012 14:43
Ohyda bleee !
Gość 4 czerwca 2012 18:43
MASAKRA!
żaal 4 czerwca 2012 16:02
no spoko
sdsdsdsdsd 4 czerwca 2012 14:08
nmdjchdfzzzzzzzzzzzzzzzzzz