Czwartek, 31 maja 2012, 10:00

Wodzianka znów w akcji!

prawda
fałsz
Wodzianka znów w akcji!
foto: kuba.tvn.pl, facebook.com
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza koniec naszych ulubionych programów i seriali. We wtorek mieliśmy okazję podziwiać, ostatni raz w tym sezonie, hardcorowy odcinek słynnego show „Kuba Wojewódzki”.

Jak przystało na Kubę, przygotował on godne pożegnanie. Niezwykli goście, czyli sławny zawodnik MMA, zwany hardkorowym koksem Robert Burneika i znana aktorka – Magdalena Szejbal. Jakby tego było mało, showman podkręcił atmosferę programu, roznegliżowaną Wodzianką. Bezpruderyjna hostessa, zaprezentowała się w skąpym stroju kąpielowym, który eksponował jej niewiarygodnie piękne kształty.

Niewątpliwie to była największa atrakcja tego odcinka. Dominika wyglądała jak gwiazda ze słonecznego patrolu. Nawet największy twardziel, hardcorowy koksu, nie mógł usiedzieć w miejscu, widząc roznegliżowaną Wodziankę. No cóż nie ma się co dziwić, seksowne kształty Dominiki mogą rozpalić zmysły niejednego faceta.

Obecność Burneiki oraz wyuzdanej pomocnicy Wojewódzkiego spowodowała, że ostatni odcinek programu był bardzo zabawny i na pewno zostanie w pamięci niejednego telewidza. Na koniec udanego sezonu, showman przygotował niespodziankę dla swoich fanów i wylosował zwycięzcę konkursu, który otrzymał wspaniałą nagrodę – stylową Lancię.

Jak Wam się podobał ostatni odcinek tego sezonu? Uważacie, że Kuba stanął na wysokości zadania i nie było LIPY?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: kuba.tvn.pl


foto: youtube.pl

Komentarze

Silikon ... 5 czerwca 2012 20:59
Napchała sobie tylko tego sylikonu w usta ... Kostium mam ładniejszy i również ładniejsza i szczuplejsza jestem ... Tuzin dziewczyn w Polsce jest sexowniejszych i piękniejszych ..
Gość 1 czerwca 2012 23:32
strój kąpielowy wcina się jej w cipkę, mhmmmmmmmmm
Gość 1 czerwca 2012 06:55
gruba??? Ty chyba grubej kobiety nie widziałeś "Gość" z dołu!!!!
Gość 31 maja 2012 20:10
"nieprawdopodobnie piękne kształty" ????? litości nie dość że jest brzydka to jeszcze po prostu gruba. nie ma pięknego nawet nie ma ładnego ciała