Środa, 28 grudnia 2011, 21:51

Cyrwus się tłumaczy: "Nie musiałem odchodzić!" Chce zgarać w innym serialu?

prawda
fałsz
Cyrwus się tłumaczy: "Nie musiałem odchodzić!" Chce zgarać w innym serialu?
foto: mwmedia
Sceny pogrzebu Ryśka Lubicza już zostały najprawdopodobniej nagrane. Odejście Piotra Cyrwusa z serialu po 14 latach pojawiania się niemalże codziennie na ekranie naszych telewizorów, wzbudziło sensację i oburzenie fanów.

Aktor na planie serialu pozostanie jeszcze do końca stycznia 2012 roku. Podaliśmy już, że śmierć bohatera nastąpić ma najprawdopodobniej 22 lutego. Jest to znakomita data, ponieważ wówczas wypada środa popielcowa - nie da się ukryć, że to dzień dla chrześcijan wprawiający w zadumę i wywołujący refleksję.

Jak zginie postać grana przez pana Piotra? Rysiek zostanie pobity przez bandytów i umrze na zawał serca, a więc scenarzyści szykują nam całkiem dramatyczne i brutalne sceny. Nie to, co kartony Hanki...

"Nie musiałem odchodzić z "Klanu", tylko chciałem. Czas po prostu na nowe wyzwania zawodowe" -tłumaczy Cyrwus.

Czyżby szykował się do jakiejś nowej roli? Kolejny serial? Aktora można oglądać na deskach Teatru Polskiego w Warszawie.

Zapytany przez dziennikarza ŚwiataSeriali, czy przyjąłby rolę w nowym serialu, odpowiada:

"Nie widzę żadnych przeszkód!"

Chcielibyście znowu zobaczyć pana Piotra na ekranie swoich telewizorów, wcielającego się w postać jakiegoś sympatycznego bohatera? Do jakiego serialu pasowałby Waszym zdaniem?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


A oto zdjęcia z jednego ze spektakli - "Wieczór Trzech Króli", w którym gra Cyrwus:

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


A.

Komentarze