Czwartek, 10 maja 2012, 09:00

Kto nie został zaproszony na TOP TRENDY?

prawda
fałsz
Kto nie został zaproszony na TOP TRENDY?
foto: facebook.com
Wielkie muzyczne przedstawienie, czyli festiwal Top Trendy, co roku przyciąga tłumy fanów. Na Sopockiej scenie występują znane i lubiane polskie gwiazdy. Festiwal organizowany jest przez telewizję Polsat i składa się z dwóch koncertów - TOP i TRENDY oraz Kabaretonu.

W tym roku, na sopockiej scenie, nie zobaczymy jednej z najpopularniejszych piosenkarek - DODY. Czyżby królowa nie otrzymała zaproszenia? A może sama nie chce wystąpić? Na facebookowym profilu artystka wyznała, że ma inne plany

„Rok temu zrobiliśmy zajebisty recital, nie ma powodu żeby co rok zapraszać tę samą gwiazdę. Są jeszcze inni artyści i ich fani (…) Wiem, że najlepiej by było gdybym była 24h na każdym kanale ale trzeba mieć zdrowe podejście czasami”.

Fani celebrytki są rozczarowani i nie ma co się dziwić, Dorota występowała na Top Trendach od wielu lat. Niestety jej kariera ostatnio szwankuje, a piosenkarka z roku na rok blaknie w porównaniu do innych gwiazd.

Na festiwalu zabraknie również Kasi Cichopek. Od dłuższego czasu, to ona lśniła na scenie jako prowadząca. Kto zatem poprowadzi tegoroczny koncert? Czyżby stacja telewizyjna zapomniała już o swojej ulubienicy?

Przekonamy się już niebawem. Festiwal Top Trendy odbędzie się 25-27 maja, jak zawsze w sopockiej Operze Leśnej.

Komentarze