Piątek, 30 listopada 2012, 14:11

Ma 26 lat i... JEST DZIEWICĄ! Z seksem czeka do ŚLUBU!

prawda
fałsz
Ma 26 lat i... JEST DZIEWICĄ! Z seksem czeka do ŚLUBU!
foto: http://fabzz.com/
Wydaje się to wręcz niemożliwe, ale okazuje się, że w show biznesie są jeszcze pary o mocno konserwatywnych i katolickich poglądach. Pary, które NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA SEKS PRZEDMAŁŻEŃSKI, ale czekają z tym do ślubu.

Ona ma 26 lat, jej wybranek 25. Oboje chcą zaczekać z uprawianiem seksu do ślubu. Brzmi, jak z innej epoki, ale to dwójka młodych ludzi z show biznesu. Aktorka Camilla Belle znana między innymi z roli w filmie "10.000 BC" otwarcie przyznaje, że jest dziewicą. Co więcej, jej partner, znany sportowiec Tim Tebow również deklaruje, że "w tych sprawach" nie jest jeszcze obeznany.

Ich znajomi nie potrafią pojąć takiego podejścia do życia, ale nie ukrywają, że podziwiają ich za mocne zasady moralne. Tebow jest baptystą, Camila - katoliczką. Obydwoje zostali wychowani w bardzo konserwatywnym duchu. Obydwoje czekają więc na zaręczyny, ślub i "ten pierwszy raz" w noc poślubną.

Wierzycie w takie zapewnienia?

foto: tumblr.com

Komentarze

Gość 7 grudnia 2012 15:55
podważanie tego co mówią jest zwykłym świństwem i nietaktem ze strony redaktora
katolik 7 grudnia 2012 15:54
GRATULACJE, CIESZĘ SIĘ, ŻE KTOŚ W TYM CHORYM, NIEMORALNYM I ZWYRODNIAŁYM SHOW BIZNESIE MA ZASADY MORALNE
supergość 2 grudnia 2012 03:04
dziewica? chyba w uchu
Gość 1 grudnia 2012 22:16
nie wierze, chyba slabo im idzie kariera. ona mogla zrobic rekonstrukcje blony dziewiczej a jemu nie udowodnisz ze nie poruchal jeszcze.