Niedziela, 8 stycznia 2012, 20:45

Depp i Paradis – rozwód?

prawda
fałsz
Depp i Paradis – rozwód?
foto: stylemefab.onsugar.com
Jak głosi plotka – Johnny Depp i Vanessa Paradis przeżywają kryzys. Podobno od jakiegoś czasu źle się dzieje w ich związku, ale bardzo zasmuciła nas wiadomość, że para bierze pod uwagę możliwość rozstania.

Depp i Paradis są razem od 14 lat i mają dwójkę dzieci. Podobno kiedy aktor zobaczył Vanessę po raz pierwszy, stała do niego tyłem. Pomimo tego, że nie mógł widzieć jej twarzy, Johnny pomyślał podobno, że to jest właściwa kobieta dla niego. Grom z jasnego nieba, jaki spadł na gwiazdora w momencie zobaczenia piosenkarki nie wystarczył jednak, aby para wzięła ślub!

Być może to właśnie brak usankcjonowania ich miłości sprawił, że uczucia ostygły a ich związek zaczął zmierzać do niechybnego końca? Mimo, że Depp i Paradis nie mają „papierka” pieczętującego ich związek, rozstanie nie będzie łatwe. Przez czternaście lat wspólnie pracowali na rodzinę – jak teraz dojść do tego co i komu należy się ze wspólnego majątku pary? Pozostaje ponadto oczywiście kwestia opieki nad dziećmi, dwunastoletnią Lily-Rose i dziewięcioletnim Jackiem. W związku z tymi komplikacjami Johnny podobno już teraz zwrócił się do prawników.

Ze smutkiem patrzymy na rozpad związku Johnnego Deppa i Vanessy Paradis. Wydawało się, że są jedną z par, które świadczą o tym, że nawet będąc częścią show-biznesu nie trzeba zmieniać partnera wraz z każdym wydaniem brukowych gazet i rozwodzić się co trzy miesiące. Jedno jest pewne – jeśli to rozstanie dojście do skutku, nic już nie będzie takie samo jak wcześniej

BF

Komentarze

Gość 20 stycznia 2012 01:31
ja go chce ! Johnny jest ideałem <3
Gość 11 stycznia 2012 20:13
Jesli nawet, to przynajmniej nie robia z tego szopki. Oby wszystcy sie tak zachowali!
Gość 9 stycznia 2012 12:36
Normalka...Czy kogoś dziwi ten fakt?Tam u nich wszyscy się zdradzają i rozstają....
Gość 8 stycznia 2012 21:11
kolejny rozwód.. pogielo ich