Poniedziałek, 14 maja 2012, 12:30

Lady Gaga ZARĘCZONA?

prawda
fałsz
Lady Gaga ZARĘCZONA?
foto: materiały prasowe
Gwiazda już od długiego czasu pozostaje w burzliwym, ale okazuje się trwałym, związku z Taylorem Kinneyem. Para poznała się podczas kręcenia teledysku do hitu "You And I". Jak w większości zakochanych par, Taylor i piosenkarka, przeżywają liczne wzloty i upadki.

Niedawno słychać było o rzekomym rozstaniu się kochanków. Na szczęście to były tylko plotki. Związek kwitnie i zarówno Gaga jak i Taylor są szczęśliwi. Mało tego, najnowsze wieści donoszą, że para kilka dni temu zaręczyła się! Tak, Lady Gaga wkrótce zostanie żoną Taylora!

Obecnie Artystka przebywa w Azji, gdzie koncertuje w ramach trasy „The Born This Way Ball”. Jak donosi jeden z tabloidów, to właśnie tam piosenkarka po raz pierwszy pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym!

Świecące cudeńko z wielkim brylantem, zaskoczyło paparazzi oraz wszystkich fanów Gagi! Zakochani nie potwierdzili jeszcze oficjalnie tych rewelacji. Ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce artystka, zamiast planować nową trasę koncertową, będzie planować własny ślub.

Jak sądzicie, czy Gaga naprawdę stanie na ślubnym kobiercu? Czy to tylko kolejna prowokacja, by zwrócić na siebie uwagę?

Komentarze

JebusGagus 29 maja 2012 20:20
Co jak co ale ja to bym wyruchał tylko ;)
Gość 15 maja 2012 18:38
a kto by ją chciał?