Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 10:00

Będzie ślub!

prawda
fałsz
Będzie ślub!
foto: mwmedia.pl
Zakochana para uwiła miłosne gniazdko w mieszkaniu syna miliardera w warszawskim śródmieściu. Ania Czartoryska i Michał Niemczycki, spotykają się od kilku tygodni, także decyzja o wspólnym zamieszkaniu była dla wszystkich zaskoczeniem. Wiemy, że aktorka wyznaje starodawne zasady, że bez ślubu nie powinno się mieszkać razem. Czyżby to oznaczało rychłe zaręczyny?

„Dobrze znam Anię, to pachnie rychłym ślubem. Musiała już się zdecydować, inaczej nigdy by tak nie postąpiła” - wyznaje przyjaciółka aktorki w „Rewii”.

Zasady Ani są całkiem zrozumiałe. Dziewczyna po prostu wie czego chce. Tym bardziej, że jej ukochany, jak donosi „Rewia”, zasypuje ją kosztownymi prezentami i obietnicami życia jak w bajce. Która kobieta nie uległaby takim zapewnieniom? Chyba żadna!

Aktorka, szczególnie przypadła do gustu rodzicom Piotra. Podczas licznych sprzeczek, to właśnie oni wspierali Piotra i podpowiadali mu jak zdobyć serce Ani. No cóż, taka synowa to skarb. Młoda, śliczna, sławna, utalentowana i z dobrego domu. Lepszej nie można by sobie wymarzyć.

Zastanawiamy się, czy Michał już oświadczył się Ani? I kiedy odbędzie się ślub? A może przeprowadzka Ani, wcale nie przesądza o zalegalizowaniu związku z Michałem? Jak sądzicie, będzie ślub czy nie?

foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl

Komentarze