Wtorek, 6 marca 2012, 13:34

HOT! Najgorętsza polska para roku!

prawda
fałsz
HOT! Najgorętsza polska para roku!
foto: mwmedia.pl
Ona arystokratka, on milioner. Dopasowali się do siebie jak książę do księżniczki. Kiedy tylko Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zaczęli pokazywać się razem zostali okrzyknięci najgorętszą parą roku!

O tym, że Ania Czartoryska znalazła nową miłość nie wiedział nikt. Kiedy rok temu rozstała się z Piotrem Adamczykiem, wiadomość ta w mgnieniu okaz obiegła świat kolorowych gazet i plotkarskich portali. Nie inaczej było tym razem, gdy Ania pokazała się na premierze filmu "Big Love" czule obejmując przystojnego szatyna.

Już na pierwszy rzut oka widać było, że para jest zakochana. Wrzawa wśród fotoreporterów podniosła się jednak dopiero wtedy, gdy któryś z nich w przystojnym mężczyźnie rozpoznał syna znanego miliardera, Michała Niemczyckiego.

Okazuje się, że para poznała się we wrześniu, na balu z okazji 10. rocznicy ślubu księżnej Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Podobno między tym dwojgiem od razu zaiskrzyło! Już pod koniec miesiąca Michał, przedstawił Anię swojej rodzinie.

Mimo że życzymy parze jak najlepiej, nie sposób pominąć faktu, że Czartoryska pokazała się z Michałem, akurat w tym czasie, kiedy media wciąż żyły informacją o ślubie jej byłego partnera, Piotra Adamczyka z Kate Rozz. Być może nowy związek jest nie tylko sposobem na nowe życie, ale również na to, aby pokazać swojemu eks co stracił.

Rodzina i znajomi pary nie mają wątpliwości, że pasują oni do siebie jak ulał.
- Ania i Michał pasują do siebie nie tylko charakterem, lecz także wyglądem. Oboje są bardzo ładni - mówi dla magazynu "Party" mama Michała

Mamy nadzieję, że nie tylko uroda łączy Anię i Michała i z niecierpliwością czekamy na dalsze wiadomości o rozkwitającym związku tej pary.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

mimjo 15 marca 2012 09:43
Czartoryska jest przepiękna :)
Gość 7 marca 2012 22:58
szczęścia życzę!!! i dużooo miłości <3
p.s.jednak wolałam adamczyka:(