Wtorek, 17 kwietnia 2012, 10:00

Kuszewski nie wstydzi się nagości!

prawda
fałsz
Kuszewski nie wstydzi się nagości!
foto: mwmedia.pl
Kacper Kuszewski zdradza, że nigdy nie wstydził się swojego ciała. Dla aktora to całkiem naturalne, ale wiadomo, że nie każdy ma takie podejście. W rozmowie z „Twoim Stylem” wyznaje, że bardzo chętnie rozbiera się i gra odważne sceny. Tak swobodny stosunek do nagości zawdzięcza rodzicom

„W PRL-u lat osiemdziesiątych nie było reklam, kolorowych pism, ani klubów fitness. Temat ciała nie istniał, ludzie mieli inne zmartwienia. Moi rodzice w młodości byli naturystami, więc ciało nigdy nie było u nas w domu tematem tabu”.

Przystojny aktor, chętnie rozbierał się między innymi w „Tańcu z gwiazdami”. W jednym z odcinków mogliśmy podziwiać jego nagi i bardzo seksowny tors.

Ponadto Kacper ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla kobiecego magazynu „Twój styl. Razem z Maćkiem Dowborem i Marcinem Kwaśnym, zdradzili męski sposób myślenia o fizyczności. W artykule „I Bóg stworzył mężczyznę”, celebryci opowiadają również o sobie, swoich kompleksach i zaletach męskiego ciała.

Faktem jest, że aktor ostatnio zaczął szczególnie dbać o swój wygląd. Codzienne wizyty na siłowni i dieta to nowość w grafiku Kuszewskiego. Czyżby gwiazdor zmienił nastawienie do wyglądu swojego ciała i chciał zbudować bardziej męską sylwetkę? Jeśli tak, to życzymy powodzenia i wytrwałości.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 19 kwietnia 2012 16:15
hehe
Gość 18 kwietnia 2012 20:02
Ciasteczko :** jebalbym
Gość 17 kwietnia 2012 13:49
bleeee co za włochy na klacie