Czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:00

Beckham na okładce Elle!

prawda
fałsz
Beckham na okładce Elle!
foto: facebook.com
Znany piłkarz, David Beckham, cały czas aktywnie działa w show biznesie. Największą popularność przyniosła mu sesja reklamowa bielizny dla mężczyzn. Idealnie wyrzeźbione ciało modela, stało się obiektem pożądania dla większości kobiet na całym świecie.

Ostatnia propozycja jaką otrzymał David, to prawdziwa rewelacja! Beckham jako pierwszy mężczyzna w historii pojawi się na okładce prestiżowego miesięcznika Elle. Redaktor naczelna, Lorraine Candy, tak wyjaśnia swą decyzję

„Wybraliśmy Davida, bo jest ikoną dla kobiet. Kto nie chciałby widzieć zdjęć jednego z najbardziej przystojnych i seksownych mężczyzn na okładce magazynu”?

To prawda, David jest niesamowicie przystojny, a do tego ma boskie ciało! Zapewne numer z piłkarzem na okładce, który ukarze się już w lipcu, rozejdzie się jak świeże bułeczki.

Gwiazdor piłki nożnej jest zaskoczony, a jednocześnie szczęśliwy i dumny, że to właśnie jego wybrano

„Elle to prestiżowe pismo, które ukazuje się na całym świecie. To wielkie wyróżnienie, że zostałem poproszony o pozowanie do pierwszej okładki, na której pojawię się bez gwiazdy lub modelki. Uważam, że to oznacza, iż redaktorzy dostrzegają poszerzający się krąg odbiorców. Mężczyźni również zaczynają interesować się modą i kosmetykami”.

Naszym zdaniem to doskonały wybór, a Wy jak sądzicie? Który celebryta zasługuje na zaszczytne miejsce na okładce Elle?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 16 kwietnia 2012 23:42
ciacho z niego niesłychane... hohohoh
Gość 12 kwietnia 2012 21:08
fajny jest :)