Środa, 4 stycznia 2012, 23:33

NIKT nie zobaczy NAGIEJ narzeczonej Ronaldo!

prawda
fałsz
NIKT nie zobaczy NAGIEJ narzeczonej Ronaldo!
Christiano Ronaldo zazdroszczą chyba wszyscy mężczyźni. Jest jednym z najbogatszych piłkarzy świata, w dodatku jednym z najprzystojniejszych. Chociaż jest młody, ma górę pieniędzy. I w dodatku ma piękną narzeczoną, która swoje wdzięki postanowiła zachować tylko dla niego!

Ukochana C. Ronaldo - Irina Shayk jest modelką. I choć najczęściej występuje w sesjach reklamujących bieliznę zapowiedziała, że nigdy nie da się sfotografować dla „Playboya”. Złośliwi sugerują, że to zupełnie niepotrzebna kokieteria, bowiem Irina pokazała już wiele i kilka centymetrów odkrytego ciała więcej nie robi żadnej różnicy. Ona jest jednak nieugięta – nawet sam Hugh Hefner jej nie przekona!

Wiele pięknych kobiet ukazało się na okładce tego najbardziej znanego pisma dla panów. Narzeczona Ronaldo twierdzi jednak, że jej kariera ma się świetnie i nie musi się posuwać do takich sztuczek. Woli pełnię swoich wdzięków zachować dla przystojnego piłkarza, a zdanie reszty świata zupełnie jej nie obchodzi.

Co Wy o tym sądzicie? Czy w czasach, w których nagość jest tak rozpowszechniona, upór Iriny jest potrzebny? Czy powinna użyć ciała, które w końcu jest narzędziem jej pracy, aby wypromować się na łamach „Playboya”?


BF

Komentarze

DJFlare 3 maja 2012 21:18
I oczywiście na korzyść tego płaczka z Realu :D
Gość 3 maja 2012 21:16
Taka seee, ryjek ma fajny :]
Ale po co te zarzekania się?
Co, Ronaldinia jej każe?
Bez sensu jak dla Mnie troszku ale każda kobieta ma swoje jakieś tam orienty jak i w którą stronę ma zmierzać jej kariera.
Pewne jest to, że jeśli naprawdę nigdy się nie rozbierze dla żadnej gazety to tylko plus na jej korzyść :)
Gość 22 kwietnia 2012 12:29
zdjęcie w bikini, na plazy wszystkie kobiety je mają .. ,znajdzie się wyjątek, bikini to nie nagość
arekadiuszek'90 5 stycznia 2012 23:57
ee tam, chociaż o gustach się nie dyskutuje, mi się ona jakoś specjalnie nie podoba ...
Martus 5 stycznia 2012 13:56
dobrze zrobiła ;))
Gość 5 stycznia 2012 11:49
dlaczeeeeego?!