Czwartek, 22 marca 2012, 09:22

Prezydentówna na rurze!

prawda
fałsz
Prezydentówna na rurze!
foto: mwmedia.pl
Jak widać pasja tańca weszła Oli Kwaśniewskiej w krew. Po zajęciu drugiego miejsca w trzeciej edycji „Tańca z Gwiazdami” prezydentówna nie spoczęła na laurach. Taniec w parze z Rafałem Maserakiem obudził w niej dzikie zwierzę!

foto: mwmedia.pl


Obecnie uczęszcza do warszawskiej szkoły tańca i ćwiczy tam pozycje na rurze! Wiadomo, że należy rozwijać swoje pasje, ale żeby od razu pchać się na RURĘ? Czyżby Ola planowała udział w jakimś pikantnym show, gdzie mogłaby prezentować swój talent?

Może niebawem pojawi się nowy program rozrywkowy „Jak oni tańczą na rurze” albo „Gwiazdy na rurze”? A przygotowania Kwaśniewskiej to tylko ostry trening? Jedno jest pewne pomysłów jej nie brakuje.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Mr.C 23 marca 2012 17:24
Po pierwsze: kto powiedział, że zaraz zobaczymy ją w pierwszym lepszym barze wywijającą tyłkiem? Może robi to dla swojego partnera? A może po prostu jej się to podoba? Po drugie: a nawet jeśli zobaczymy ją w klubie, to co komu do tego? Jest dorosła i może robić co chce.
zzz 23 marca 2012 16:04
ona jest taka nie proporcjonalna...
Gość 22 marca 2012 16:25
Oj już bez przesady. Dzisiaj pole dance to już nie tylko pikantna atrakcja w klubach dla panów, przecież to jest wysiłek, to co niektóre dziewczyny jest niesamowite. Są nawet mistrzostwa tańca na rurze. A oferty w szkołach tańca zawierające pole dance nie są już niczym zaskakującym. A na rurze i ćwiczy i uczy się ruszać.