Poniedziałek, 12 marca 2012, 11:00

TANDETA w Bitwie Na Głosy!

prawda
fałsz
TANDETA w Bitwie Na Głosy!
foto: mwmedia.pl
Podczas drugiego odcinka "Bitwy Na Głosy" zaskakują nie tylko wykonania poszczególnych zespołów, ale także inwencja twórcza stylistów. Niestety, nie we wszystkich przypadkach można powiedzieć, że spisali się oni na medal.

O ile Agnieszka Szulim w swojej oranżowej sukni z czarnymi palcami wyglądała zachwycająco, o tyle Natalia Kukulska i Alicja Węgorzewska przykuwały uwagę tandetnymi kreacjami.

foto: mwmedia.pl


Jurorka wystąpiła w różowej bluzce i spódnicy ozdobionej kwiatowymi motywami. Do tego wpięty w jej włosy różowy stroik sprawiał, że wyglądem przypominała raczej pstrokatą papugę niż rajskiego ptaka.

foto: mwmedia.pl


Z kolei Kukulska zaprezentowała się w kreacji przywodzącej na myśl mieszankę stylu hippie i indiańskiego. Przepaska na głowie, fikuśna kamizelka, lateksowe spodnie i płachta skórzanej tkaniny przyczepiona niczym ogon...Taki miszmasz nie dodał jej niestety uroku.

foto: mwmedia.pl


Jeśli chodzi o wyczucie stylu, to pogratulować należy Sonii Bohosiewicz. Jurorka pokazała się w błyszczącej, obcisłej, długiej sukni i mimo dużego, ciążowego brzuszka wyglądała niezwykle ponętnie.

foto: mwmedia.pl


A Waszym zdaniem, czyi styliści popisali się finezją i kreatywnością? Kto Wam podobał się najbardziej? I co najważniejsze, która drużyna, według Was wypadła najlepiej?

Przypomnijmy, że według widzów najlepszy tego wieczora okazał się zespół Kamila Bednarka:

Komentarze

Gość 14 marca 2012 08:05
Pewnie podobni do ciebie :)
Olo 13 marca 2012 17:08
Co za idioci piszą ten portal