Sobota, 25 lutego 2012, 11:53

Kim pokazuje KLASĘ!

prawda
fałsz
Kim pokazuje KLASĘ!
foto: dailymail.co.uk
Kim Kardashian przyzwyczaiła nas już do swoich wybryków, mniej lub bardziej smacznych skandali oraz wyzywającego stylu ubierania. Wykombinowała sobie, że skoro wyczerpała wszystkie możliwości na sianie zgorszenia, jakie przyszły jej do głowy, czas na odwrót. Pierwszym zwiastunem jej wizerunku „grzecznej dziewczynki” jest ostatnie wcielenie z czerwonego dywanu.

foto: dailymail.co.uk


Trzeba przyznać Kim, że ubrała się z powściągliwością, o którą byśmy jej nigdy nie podejrzewali. Czarna sukienka ma przyzwoitą długość do kolan, ani śladu dekoltu. Seksownym akcentem są odkryte ramiona. Lakierowany czarny pasek podkreśla wcięcie w talii i uwydatnia kobiece biodra „naczelnej skandalistki Ameryki”.

Całość okraszona jest stylowymi dodatkami – modną torebką i markowymi, klasycznymi szpilkami. Ukoronowaniem kreacji jest skromna, gładka fryzurka i klasyczny makijaż. Jeśli chodzi o make-up akcent jest położony na usta celebrytki. Są pełne i czerwone, ale Kim zadbała o to, aby zachować równowagę – oczy zostały tylko delikatnie podkreślone.

foto: dailymail.co.uk


Jedynym szaleństwem, na jakie pozwoliła sobie „Kardashianka” jest biżuteria. Ogromne, złote kolczyki przy innej kreacji mogłyby sprawiać wrażenie tandetnych. Przy skromnej sukience są „kropką nad i”. Zdecydowanie do skopiowania!

BF

Komentarze