Wtorek, 14 lutego 2012, 19:02

Żółty – hitem sezonu!

prawda
fałsz
Żółty – hitem sezonu!
Zostało wszem i wobec ogłoszone – najnowszym trendem nowego sezonu został kolor żółty. Lansują go projektanci i gwiazdy na czerwonym dywanie. Styliści radzą, aby uzupełnić swoją garderobę o ubrania lub dodatki w tym kolorze, aby wyróżniać się na ulicy, kiedy zagości już wiosna. Miejmy nadzieję, że zbyt wiele osób nie pójdzie za ich radą, bo wtedy z wyróżniania nici;)

Uważamy, że ten słoneczny kolor pozwoli odegnać wreszcie mrozy! Polecamy więc zaopatrzyć się w jakiś element garderoby w tym kolorze. Aby zainspirować Was do wprowadzenia słonecznych akcentów do szafy, pokażemy, w jaki sposób gwiazdy prezentują się w tym kolorze. Okazuje się bowiem, że żółty jest dobry na wszystko - na co dzień i od święta.

Victoria Beckham, znana trendsetterka, wybrała się na spacer z synem w "małej żółtej". Dobrała do niej nie rzucające się w oczy dodatki. Żółta sukienka to bardzo mocny akcent, a skromne dodatki podkreślają jej wyrazisty kolor, nie konkurując z nim.

foto: intheircloset.com


Sarah Jessica Parker wie jak się nienagannie prezentować. Tym razem postawiła na żółć w sexy wydaniu - odsłoniła ramię.

foto: choosystyle.com


Angelina Jolie wybrała słoneczną kreację na wielką galę. Suknia jest długa, ale za to odsłania dekolt i ramiona aktorki.

foto: allmoviesblog.com


Jeżeli nie czujecie się w tym kolorze i całą stylizacja w żółci to dla Was trochę za dużo - proponujemy dodatki w tym kolorze. Inspiracją niech będzie fotografia Kim Kardashian na początku artykułu, która wybrała żółtą torbę do codziennej stylizacji. I to nie byle jaką - od Hermesa.

Komentarze