Piątek, 28 października 2011, 13:36

Zaszczuli mi psa!

prawda
fałsz
Zaszczuli mi psa!
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać Korę w „Must Be the Music” przytulającą małą, śnieżnobiałą kulkę – Ramonkę. Jednak okazało się, że pies na planie programu nie jest zbyt miel widziany.

Na początku Ramonka była ulubieńcem publiczności i osób pracujących nad produkcją programu, jednak z czasem, pies na planie zaczął drażnić. Ekipie pracującej przy programie opieka nad psiakiem dawała się we znaki. Dochodziło nawet do tego, że producenci musieli po nim sprzątać albo przerywać nagrania, bo Ramonce zachciało szczekać.

Jak informuje Fakt, podobno Kora wyczuła, że obecność pieska nie jest już mile widziana w studiu. Podobno jurorka w pewnym momencie obraziła się na wszystkich i stwierdziła, że zaszczuli jej psa.Urażona postanowiła nie zabierać go już ze sobą.

Może to i lepiej. Jak myślicie, czy Korze brakuje pupila? Najwyraźniej tak, skoro zaczęła przychodzić na nagrania z maskotką.

Komentarze

Gość 29 października 2011 23:13
daj co weronika napisala
Gość 29 października 2011 11:29
Korze odjebało albo za dużo koksu ładuje , no bo kto normalny nosi ze soba psa na plan filmowy ? tylko koksiarze albo pojeby którym odjebało od robienia kariery, pozdro dla prawdziwych!!