Piątek, 6 stycznia 2012, 19:45

Nowy facet Longorii to brat Penelope Cruz!

prawda
fałsz
Nowy facet Longorii to brat Penelope Cruz!
Zeszły rok nie był zbyt szczęśliwy dla Evy Longorii. 28.01.2011 zakończyła swój związek małżeński z Tony’m Parkerem. Jeśli ktokolwiek życzył jej, aby rok 2012 był dla niej lepszy od poprzedniego trafił w dziesiątkę! Eva bowiem weszła w nowy rok, jako szczęśliwa i zakochana po uszy kobieta.

Kim jest mężczyzna, którego Longoria obdarza obecnie swoimi powalającymi uśmiechami? To Eduardo Cruzrodzony brat Penelopy!

Para była niedawno widziana na wspólnych zakupach. Zakochani nie szczędzili sobie czułości w postaci namiętnych pocałunków. Eduardo, jako prawdziwy gentleman, dźwigał zakupy swojej dziewczyny.

Aż miło patrzeć jak Eva wymienia pocałunki ze swoim nowym chłopakiem. Dzięki niemu zdaje się zapominać o koszmarze, który przeżyła ze swoim byłym mężem, nie wzbraniającym się przed towarzystwem innych kobiet. Aktorka zdecydowała się pomimo złych doświadczeń ponownie zaufać jakiemuś mężczyźnie i jak na razie wygląda na to, że tego nie żałuje.

Pomimo swoich 25 lat Eduardo zdaje się być dla Evy prawdziwym oparciem. Gwiazda „Gotowych na wszystko” promieniała i sprawiała wrażenie, że czuje się niezwykle bezpiecznie trzymając za ramię swojego faceta. Parze podczas buszowania po centrum handlowym towarzyszyła siostra Eduarda – Monica. Najwyraźniej nie ma nic przeciwko spotykaniu się swojego brata ze starszą o 11 lat Longorią.

Zastanawiamy się tylko, czy Penelope Cruz, najbardziej sławna z całego klanu, podziela entuzjazm brata co do spotykania się ze sporo starszą kobietą?

foto: mwmedia.pl


BF

Komentarze

Gość 7 stycznia 2012 11:33
Powodzenie Eva, fajne ciacho wyrwałas :D Lepszy niż tamten murzyn
Gość 7 stycznia 2012 00:17
Pff...