Piątek, 28 października 2011, 13:45

Wywalili ją, bo była za gruba

prawda
fałsz
Wywalili ją, bo była za gruba
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Dorota Wellman to dziś jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych dziennikarek. Za swoją pracę otrzymała nawet Wiktora. Jednak prezenterka nie zawsze miała w życiu łatwo.

W rozmowie z Faktem Dorota Wellman mówi, że w czasach, gdy pracowała dla TVP bardzo szybko podziękowano jej za współpracę. Dziennikarka podejrzewa, że mogło chodzić o jej wagę. Jak donosi Fakt prowadząca Dzień Dobry TVN stwierdziła:

Nie lubił mnie taki prezes, który nazywał się Kwiatkowski, taki lewicowy prezes.

I dodaje:

Robiliśmy bardzo dobre materiały publicystyczne, ale albo byłam za gruba albo za brzydka albo nie po tej stronie bariery politycznej i miałam 9 miesięcy przerwy.

Jak myślicie, czy zwolnienie Wellman było dobrym posunięciem? TVP wiele straciła rezygnując z tej wszechstronnej dziennikarki. Swoją drogą, w jej przypadku sprawdził się pogląd, że otyli ludzie nie mają w życiu łatwo. Zgadzacie się z tym?

Komentarze

Gość 1 listopada 2011 09:01
Ja ją lubię i mi nie przeszkadza jak wygląda, chociaż mi się wydaje, że ona nie jest brzydka.
Wow przecież nie każdy może mieć szczupłą sylwetkę jak to przerobione modelki na zdjęciach albo anorektyczki jakieś. Ważne, że ma taki dobry charakter, moim zdaniem jest super.
Gość 31 października 2011 17:54
co za sceptyczne podejście (Kasia) chyba mi nie powiesz że bycie chudą tyczkom jest fajne ja nie jestem gruda ani też chuda i czuje się z tym dobrze
Gość 28 października 2011 22:24
A ja powiem z doświadczenia , że ludzie którzy mają więcej ciała niż ustawa przewiduje , nie mają lekko w życiu .
Gość 28 października 2011 15:11
Narzeka, narzeka, a jak by tylko mogła połknęła by tą statuetkę w całości : ].