Sobota, 14 stycznia 2012, 21:55

Gienek Loska opuszcza Polskę!

prawda
fałsz
Gienek Loska opuszcza Polskę!
Zwycięstwo w I. edycji muzycznego show „X-Factor” wcale nie zmieniło Gienka Loski. Wciąż daje koncerty na ulicach. Zawsze znajdzie czas dla swoich fanów. Wciąż jest taki sam jak przedtem. Zmieniły się tylko okoliczności. Teraz Gienek jest światu bardziej znany.

Nietuzinkowy wokalista wykorzystuje swoje pięć minut. Właśnie ukazała się jego nowa płyta pt. „Hazardzista”. Dla muzyki Gienek chce opuścić nawet Polskę. Żegna się z nią, by powitać Irlandię.

Spokojnie. Muzyczny indywidualista nie zamierza wyjechać na zawsze z kraju. Wraz ze swoim zespołem uda się do Irlandii w celu promocji swojej nowej płyty. Już 22 lutego rozpoczną się międzynarodowe wojaże muzyczne ulicznego grajka.

Wiosną Gienek powróci do naszego kraju, w którym też przewidziane są liczne koncerty. Wokalista rozkręca się na scenie muzycznej. Dla takiej muzyki zawsze znajdzie się miejsce na polskiej scenie muzycznej.

DN

Komentarze

Gość 16 stycznia 2012 11:17
jak dla mnie on nie powinien wygrac no ale cóż jak nie dzieci wygrywają to alkoholicy widać taki ma poziom ten program raz obejrzane więcej już błędu nie popełnię
Gość 16 stycznia 2012 09:15
Na ulicy można dużo więcej zarobić ot i tyle ,ale i tak fajnie gra:)