Sobota, 10 grudnia 2011, 19:34

Jak PODKŁADAŁY SOBIE ŚWINIE w Top Model? (FOTO!!!)

prawda
fałsz
Jak PODKŁADAŁY SOBIE ŚWINIE w Top Model?  (FOTO!!!)
foto: mwmedia.pl
Zazdrość w Top Model nie dziwi- każda z dziewcząt marzyła przecież o zwycięstwie. Zasadniczo trafiły tutaj, żeby zrobić karierę na światowych wybiegach. Jednak równie dobrze można rozwijać się w modelingu bez wygranej, wystarczy udział w programie.

Przykład- Magdalena Roman, która nie chciała pokazać się nago, ale sukces osiągnęła. Zauważyła ją szefowa agencji D’Vison i zaprosiła do współpracy. Większość internautów nie uważa jej za piękność.

Ostra rywalizacja toczyła się już od samego początku. Dziewczyny dokuczały sobie nawzajem,
nie szczędząc przy tym gorzkich słów. Najbardziej osaczona mogła się czuć Ania Bałon, która „koleżanki
to może mieć w domu”
.

Dlatego ostra krytyka Olgi przez Michalinę szokuje. Podczas programu nie widać było ani sympatii,
ani niechęci między nimi. Otwarcie zachowanie Kaczyńskiej skomentowała tylko Dorota Trojanowska, nazywając ją „pewnym siebie debilem”.

Michalina należy raczej do dziewcząt zrównoważonych, które zwracają uwagę na wypowiadane słowa. Nazwanie Olgi „niepełnowartościową modelką” tuż po wygranej było mocnym ciosem w stosunku
do koleżanki. Ale rozumiemy to- Michalina też marzyła o wygranej. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło:

MANIOS JUŻ WKRÓTCE PREZENTOWAĆ MA MODĘ MĘSKĄ!

EK

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Annabeth 16 grudnia 2011 21:00
zazdrość? chyba sobie żartujesz. Czego mam im zadrościć? Dla mnie bardziej liczy się inteligencja i poziom osoby z którą rozmawiam niż jej tyłek czy piersi -.-
Gość 14 grudnia 2011 17:06
TA TYLKO ŻE SZANUJĄCE SIĘ POLKI TO JUŻ PRAWIE RZADKOŚĆ ILE U NAS TEGO KURESTWA I BLACHARSTWA CO?
Gość 11 grudnia 2011 21:39
annabeft czy jak ci tam, nie uważasz, że dowartościuwujesz się pisząc, że tylko głupie osoby idą do tego programu? Prawda jest taka, że zazdrość przez ciebie przemawia, ale spokojnie. Nie każdego matka natura obdarzyła urodą:)Michalina? Bardzo dobrze że przegrała, moda męska będzie dla niej w sam raz, w końcu swój so swego ciągnie. :)
Annabeth 11 grudnia 2011 18:44
wszyscy wiemy, że w Top Model biorą udział mało inteligentne osoby. To i poziom kultury osobistej jest niski. Żadna szanująca się dziewczyna nie wystąpiła by w tak głupim programie (nie mówiąć o sesji nago...)
MJ 11 grudnia 2011 15:44
miałam styczność z Oliwią, dlatego że chodzimy do tej samej uczelni i jest ona zupełnie inną osobą jaka została przedstawiona w programie. Marudna, jej rodzice są przewrażliwieni na jej punkcie i trzymaja ja krótko (na imprezy nie ma zgody ale żeby pokazać cyce całej Polsce to już inna sprawa). Poza tym z tego co się chwaliła to wszystkie dziewczyny dokuczały Ance i nie dawały jej żyć, dlatego że jest biedna itd.
Gość 11 grudnia 2011 11:43
Życzę Michalinie jak najwięcej sukcesów :)
Gość 11 grudnia 2011 00:26
hahahaha to jest jak walka o ogień ;)
darunia 10 grudnia 2011 19:40
Ty to ale glupia jestes, jak tak można robić?!
Gość 10 grudnia 2011 19:39
sama bym dolowala konkurencje jakbym tam byla