Poniedziałek, 3 października 2011, 13:09

Żona wybaczyła mu zdradę

prawda
fałsz
Żona wybaczyła mu zdradę
foto: Paweł Wrzecion/mwmedia.pl
Polski światek filmowy aż huczy od plotek na temat małżeństwa Jacka Borcucha i Ilony Ostrowskiej. Afera jaka rozpętała się wokół tej pary trwa już od kilku dobrych miesięcy.

Jacek Borcuch porzucił bowiem swoją żonę dla młodziutkiej Olgi Frycz, którą poznał na na planie wyreżyserowanego przez siebie filmu "Wszystko co kocham". Po kilku miesiącach, młoda aktorka ponoć zaczęła naciskać Borcucha w sprawie złożenia pozwu rozwodowego. Jednak reżyser wciąż wzbraniał się przed tym krokiem. Najprawdopodobniej w połowie czerwca Olga rzuciła Borcucha, ponieważ miała dość jego opieszałości.

Sprawę rozwodu w swoje ręce ostatecznie wzięła Ilona Ostrowska, która złożyła w sądzie pozew. Czyżby jednak plany rozpadającego małżeństwa się pozmieniały, a rozprawa, zaplanowana na początek października została przełożona lub odwołana?

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest, ponieważ Borcuch i Ostrowska pojawili się razem na uroczystej premierze jego serialu, „Bez tajemnic”. Oboje byli w znakomitych humorach, a Ilona Ostrowska wyglądała, jakby z całych sił wspierała męża podczas uroczystości.

Komentarze

Gość 1 stycznia 2012 10:36
Taaaaaaaaaaaaaaaa....A swistak siedzi i zawija w te sreberka.