Niedziela, 8 stycznia 2012, 16:17

Adele wciąż chudnie w oczach! Już 11kg!

prawda
fałsz
Adele wciąż chudnie w oczach! Już 11kg!
Adele mimo swojej korpulentnej figury odniosła sukces w branży muzycznej. Każdy wie jednak o tym, że kariera nie trwa wiecznie. Szczęściu trzeba dopomóc. A świat show biznesu jest okrutny i brutalny. Stawia duże wymogi, ale tez wiele oferuje.

Nic wiec dziwnego, że wielka sława pociąga za sobą ludzi. Adele zdaje sobie z tego sprawę. Sława to jedno, a wizerunek to drugie. Wokalistka zaczęła w końcu dbać o swój wygląd, a dokładniej, o swoją tuszę. Wypowiedziała wojnę nadwyżce kilogramów.

Nawet i Adele na szczycie sławy uległa najprawdopodobniej modnej presji bycia szczupłym. Nie chodzi tu o walory zdrowotne. Szczupłość dla wokalnie uzdolnionej kobiety to przede wszystkim względy czysto marketingowe i szansa na większe kontrakty.

Na chwilę obecna piosenkarka schudła już 11 kilogramów. A ma ambitniejszy cel w zrzucaniu zbędnego tłuszczyku. Być może już 12 lutego na gali wręczania nagród Grammy zaprezentuje wszystkim swój nowy, atrakcyjniejszy wizerunek.DN

Komentarze

Gość 9 stycznia 2012 20:03
szkoda, polubiałam ją jako piękną grubaskę
Gość 9 stycznia 2012 20:00
a kiedys bylo w necie cos kiedy jakis reporter jej sie spytal czy ma zamiar schudnac to odpowiedziała "ja tworze muzyke dla uszu a nie oczu"