Piątek, 14 października 2011, 14:19

Puknij się w ten pusty czerep ciemniaku!

prawda
fałsz
Puknij się w ten pusty czerep ciemniaku!
foto: Paweł Wrzecion/mwmedia.pl
Spór między Michałem Wiśniewski a Sarą May nie dość, że nie ustaje to jeszcze kipi nienawiścią i epitetami. Od kiedy wokalista Ich Troje napisał na swoim profilu na Facebooku, że „żona musi dawać mężowi dwa razy dziennie plus rączka” między nim, a Sarą May rozpętała się prawdziwa wojna.

Piosenkarka, oburzona wpisem Wiśniewskiego stwierdziła, że robi on z kobiet „maszynki do ruchania”, za co wokalista wyrzucił ją ze znajomych na Facebooku i nazwał „wszechwiedzącą zdzirą”. Zawzięta kobieta postanowiła jednak poświęcić mu kolejny post:

Puknij się w ten pusty czerep ciemniaku. Mózg Ci się tak samo zagrzał jak te czerwone kłaki na łbie. Zero dystansu i brak jakiejkolwiek racjonalnej argumentacji z Twojej strony. Kierujesz się instynktem jak zwykły pies, który sukę widzi i jeszcze się oburzasz. Gdyby nie Nina Terentiew to pod mostem byś pewnie skończył, lub zapierniczał w jakiejś fabryce – pisze Sara May na swoim profilu.

I dodaje:

Nie stać by Cię było nawet na jedno dziecko, wielki zasmarkany "wokalisto". Sprzedałeś gówno i chodzisz jak paw, żeś wielki muzyk. Każdy prymityw zarobiłby miliony, jeśli zezwoliłby kamerom na śledzenie swojego prywatnego życia. Pokazałeś już wszystko, poza jajami. Zarówno w dosłownym jak i metaforycznym znaczeniu.

Jak myślicie, czy Sara May zareagowała, zbyt histerycznie, czy może Wiśniewski jest nieokrzesanym, robiącym wielki szum wokół siebie „ciemniakiem”?

foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 18 października 2011 16:28
Sam się puknij
Gość 17 października 2011 22:16
Mnie to wali . Oboje widocznie mają dobrze , skoro publicznie takie coś ujawniają .
Gość 17 października 2011 15:51
popieram on jest pustym buchajem