Piątek, 6 stycznia 2012, 21:54

Barrymore ZARĘCZONA! Szykuje się 3 ślub?

prawda
fałsz
Barrymore ZARĘCZONA! Szykuje się 3 ślub?
Jak doniósł tygodnik „US Weekly”, Drew Barrymore się zaręczyła. Wybrankiem aktorki jest Will Kopelman. Ten cudowny moment nastąpił ponoć podczas wakacji pary w Sun Valley.

Drew i Will uwielbiają razem podróżować. Nie byłoby więc nic dziwnego w tym, że oświadczyny Kopelmana nastąpiły również podczas podróży. Jeśli ta informacja jest prawdą, Drew i Will zapewne niejednokrotnie będą wracać w miejsce, w którym uczynili milowy krok dla swojej przyszłości.

Nie wiadomo jeszcze skąd media dowiedziały się o zaręczynach Barrymore. Znając jej tendencję do ochrony swojego życia prywatnego możemy założyć, że chciała dzielić tę chwilę tylko z ukochanym. Nie należy się jednak dziwić, że dziennikarze interesują się prywatnym życiem aktorki i skwapliwie wykorzystali ten przeciek informacji.

Jeśli nic nie pokrzyżuje narzeczonym planów, to będzie to trzecie małżeństwo w karierze Drew. Jej pierwszym mężem był Jeremy Thomas, a małżeństwo trwało zaledwie miesiąc. Drugi raz postanowiła wejść w związek małżeński z Tomem Greenem. Ten związek również nie przetrwał próby czasu i para rozstała się po zaledwie 5 miesiącach dość skomplikowanego pożycia.

W kontekście takiej przeszłości aż trudno uwierzyć, że Barrymore decyduje się po raz kolejny na legalizację związku. Dlatego wstrzymamy się jeszcze z gratulacjami i będziemy oczekiwać potwierdzenia tej informacji przez samych zainteresowanych.BF

Komentarze

Gość 7 stycznia 2012 11:32
Ma śliczne włosy na tym zdjęciu, dużo szczescia jej zycze
Gość 7 stycznia 2012 00:19
Może tym razem jej się poszczęści i się nie rozwiedzie ;)