Poniedziałek, 13 lutego 2012, 08:31

Kulesza i Domogarow – romans?

prawda
fałsz
Kulesza i Domogarow – romans?
foto: mwmedia.pl
Z radością przyjęliśmy wiadomość, że Agata Kulesza wreszcie odnalazła szczęście. Okazuje się, że mężczyzną, u którego boku aktorka kwitnie i promienieje, to znany u nas przede wszystkim z roli Bohuna w „Ogniem i mieczem”, Aleksander Domogarow.

Para pojawiła się oficjalnie razem na prezentacji nowego serialu „Krew z krwi”. Wydawali się doskonale razem bawić. Kulesza zafascynowała wszystkich nowym kolorem włosów. Na prośby fotoreporterów wymienili nawet gorący pocałunek.

Wszystko to świadczy o tym, że parze musi być razem naprawdę dobrze. Oboje należą w końcu do grona gwiazd, które raczej unikają blasku fleszy i pierwszych stron brukowców. Tym razem jednak postanowili podzielić się swoim szczęściem. A może w ten sposób promują serial, w którym grają oboje?

„Krew z krwi” to kryminalna historia, w której Kulesza wciela się w rolę wdowy po gangsterze. Aby chronić swoją rodzinę, coraz bardziej przesuwa swoją granicę pomiędzy dobrem a złem. I tym co jest dopuszczalne, a czego kiedyś by nie zrobiła. Premiera serialu już wkrótce dla widzów platformy Cyfra +.

BF

Komentarze

Gość 13 lutego 2012 08:39
Domagarow przystojniak ale ktorą to już z rzedu byla by dla niego?