Czwartek, 5 stycznia 2012, 20:35

Tatiana Okupnik zastąpi Sablewską w „X Factor 2” OFICJALNIE!

prawda
fałsz
Tatiana Okupnik zastąpi Sablewską w „X Factor 2” OFICJALNIE!
foto: mwmedia.pl
Ostatnio pojawiało się wiele spekulacji na temat tego, kto zasiądzie w jury muzycznego show „X Factor 2” obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. Wszystko to za sprawą Mai Sablewskiej, która wyleciała z programu.

W końcu bańka spekulacji pękła i znamy już oficjalnie trzeciego jurora. Stacja TVN oficjalnie podała do wiadomości, że Tatiana Okupnik obierze fotel jurora i tym samym zastąpi Maje Sablewską. Czy była wokalistka zespołu Blue Cafe odnajdzie się w nowej roli?

Tatiana wprawdzie ostanie lata spędziła zagranicą i znikła z polskiej sceny muzycznej, ale teraz powraca w wielkim stylu. Pracowała nad nową płytą.
Do tego należy dodać, iż piosenkarka nie odczuwa lęku przed kamerami. Prowadziła przecież już show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, a widzowie polubili ją w tej roli.

Wokalistka być może ma nawet większe szanse na zdobycie serc widzów niż Sablewska. Jest bardziej wygadana, sympatyczna, a przede wszystkim kipi i zaraża pozytywną energią. Rozśpiewane show to dla Tatiany Okupnik doskonały pretekst by przypomnieć rodakom o sobie. Ale takiego głosu się przecież nie zapomina…

Czy wybór Tatiany na jurora X-Factor to dobry pomyśl?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


DN/AP

Komentarze

Gość 5 stycznia 2012 20:53
Wybor Tatiany to strzal w dziesiatke