Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 16:59

Sablewska specjalistką od stylu?

prawda
fałsz
Sablewska specjalistką od stylu?
foto: mwmedia.pl
Maja Sablewska obok Czesława Mozila oraz Kuby Wojewódzkiego na pewno nie zasiądzie. To przesądzone. Na jej miejscu pojawi się Tatiana Okupnik, której uczestnictwo w "X-Factor" debiutem w tego rodzaju produkcjach nie będzie.

Jeśli chodzi o karierę menadżerską Mai - również słabo - Sablewska popadła w konflikt z większością swoich wcześniejszych podopiecznych. Cóż zatem pocznie nowa celebrytka, by nie dać odsunąć się w cień?

Otóż Maja zaczyna udzielać się jako specjalistka w dziedzinie mody! Była jedną z głównych współtworzących dział na temat współczesnych trendów w magazynie "Galmour". Trudno nam stwierdzić, czy nadaje się na wyrocznię w kwestiach wizerunku w świetle obecnych zarzutów ze strony piosenkarek, niezadowolonych z świadczonych przez Sablewską usług menadżerskich.

Czy rzeczywiście, tak jak już Wam wspominaliśmy, Maja dostanie do poprowadzenia jakiś nowy projekt telewizyjny bądź stanie się nową gwiazdą już istniejącego? Nadal nie wiadomo. Natomiast nie da się zaprzeczyć, że błędem byłoby nie wykorzystać rosnącej popularności Sablewskiej jako typowej celebrytki.

A.

Komentarze

Gość 17 stycznia 2012 13:02
SUPER! Maja ma świetlne wyczucie stylu ! Jak z plastikowej Dody , Edyty przebierającej się w strój kopciuszka i nijakiej Mariny zrobić przyzwoicie ubrane kobiety to nadaje się do pracy związanej z modą
Gość 16 stycznia 2012 22:56
I dobrze, ja lubie Maje, zna sie na rzeczy i ma swój styl.
ktoś 16 stycznia 2012 18:11
przynajmniej ma swój styl i nie wstydzi się go pokazywać !!!